İş İlanları – Banka Sınavları

SunExpress Çok Sayıda Personel Alımı Yapacak

Türkiye’de en tanınan hava şirketlerinden bir tanesi olan SunExpress firması boş bulunan pozisyonların doldurulması için personel alım ilanları yayımlamaktadır. Alınacak olan personellere bazı sınavlar ve mülakatlar yapılmakta olup başarılı bulunanlar SunExpress bünyesinde istihdam etmeye başlamaktadır. Resmi internet sitesi aracılığı ile ilan yayımı yapan SunExpress aynı zamanda interaktif iş ilanları sitesi aracılığı ile de başvuruları kabul etmektedir. Yeni yayımlanan ilanlar incelendiğinde SunExpress’in farklı pozisyonlar için personel alımı yapacağı görülmektedir.

Hangi Pozisyonlar İçin Alım Yapılacak

SunExpress firması kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere çok sayıda personel alımı yapacak. Peki alınacak olan personeller hangi pozisyonlarda çalışacak? Yayımlanan ilanlara göre;

Kabin Memuru
Stajyer
Pilot Trainin Programı
Captain
Crew Controller
First Officer
Logistic Officer

Yukarıda belirtilen pozisyonlar başta olmak üzere SunExpress firması 10 farklı pozisyon için personel alımı yapacak. Başvuru yapmak isteyen adayların bazı niteliklere uyum sağlaması gerekmekte olup yine bazı pozisyonlar için sınavlar yapılmaktadır.

İlanın Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ