İş İlanları – Banka Sınavları

Sosyal Güvenlik Kurumu 64 Kişilik Personel Alımı 2016

Sosyal Güvenlik Kurumu 64 Kişilik Personel Alımı 2016

Kısa adıyla SGK olarak bilinen Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından yapılan açıklama doğrultusunda kurum bünyesinde istihdam edilmek üzere toplam da 64 kişilik 3 farklı iş pozisyonunda personel alımı yapılacağı duyurulmuştur.

Sözleşmeli personel alımı yapacak olan Sosyal Güvenlik Kurumu, alınacak her pozisyon için genel başvuru şartlarının yanı sıra farklı farklı özel başvuru koşulları belirlemiştir. Dolayısıyla Sosyal Güvenlik Kurumu 64 Kişilik Personel Alımı 2016 gibi iş başvurusundan önce başvuru koşullarını detaylı bir şekilde okumanız tavsiye edilmektedir. Genel hususların yanı sıra özel kriterleri de karşılayan adaylar kendilerine uygun pozisyon için başvuruda bulunabilirler.

Aşağıdaki görselin içerisinde kılavuz linkini yayınladığımız ilanlarla ilgili olarak belirtilen sürenin bitimine kadar ilan şartlarını taşıdığını belgeleyerek müracaat eden adaylardan şartları tutanlar, Sınav Komisyonunca Ankara’da yapılacak sözlü sınav için davet edilecektir. Sözlü sınava davet edilecek adayların listesi, sınav tarihi, yeri ve saati www.sgk.gov.tr adresinde ilan edilecektir. (Sınava katılacak adaylara ayrıca yazılı tebligat yapılmayacaktır.) Ayrıca Sözlü sınavda mesleki bilgiler konusunda sorular sorulacaktır.

sgk-ucret kriterleri

İlan Kılavuzunun Tamamına Ulaşmak İçin Aşağıdaki Görsele Tıklayınız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Advertisment ad adsense adlogger