İş İlanları – Banka Sınavları

Şoför / Sürücü Alımları

Şoför / Sürücü Alımları

Şoför / Sürücü Alımları

Türkiye genelinde pek çok sektör için şoför alımları devam ediyor. 2016 Aralık ayı itibariyle de şoför alımları konusunda pek çok firma ilan yayınlamakta olup, özellikle lise mezunu iş arayanlar için bu anlamda pek çok iş fırsatı bulunmakta. Pek çok firma alımlarında şoförlük tecrübesi istemiş olsa bile sektörde mevcut alım sayısının çeşitliliği nedeniyle diğer adaylar için de fırsatlar doğmuş oluyor. Ayrıca bu sene şoför alımlarındaki ilanları incelediğimiz de oldukça sık şoför alımları ilanı verildiğini gözlemliyoruz. Şoför alımı iş ilanlarının ayrıntılarına haberimizin detayından ulaşabilirsiniz.

Baskı altında çalışabilme kapasitesine sahip olan ve şoförlük mesleğinin etik değerlerine sadık kalma konusunda hassasiyet gösteren kişilerin bir adım önde olduğunu şoförlük alımları için söyleyebiliriz. Tabiki etik ilkelerin yanında özellikle trafik kurallarına riayet etme konusunda özenli kişileri de bu kıstasın dışında tutamayız. 

sofor-alimlari-2016-yili

Şoför alımları ilanlarını incelediğimiz de firmaların alım yaparken birden fazla personel alımı yaptıklarını ve şirket müdüründen başlayarak, lojistik departmanı başta olmak üzere personel servislerine kadar bir çok alanda şoför alımları yapıldığına şahit oluyoruz. Başta İstanbul, Ankara ve İzmir gibi yoğun trafik akışının olduğu illerimizde tecrübeli kişilerin şoför alımları konusunda şanslı olduğunu söylemeliyiz. Bu ilanlarda en fazla iş ilanının İstanbul ili için verildiğini de unutmayınız. 

Yukarıda kısaca değindiğimiz Makam şoförlüğü, lojistik departmanı, personel servis şoförlüğünün yanında araç sevkıyat şoförü, özel şoför, ulaşım görevlisi gibi pek çok unvanda  iş başvuruları yapılabilmekte. 

Genç işsizlik oranının %10’un üzerinde seyrettiği Ülkemizde, her yeni gün yeni bir çok iş alımının da aynı anda yayınladığını hatırlatmak istiyoruz. Bu ilanları kaçırmamanız için en kısa ve en hızlı bir şekilde güncel iş ilanlarından haberdar olabilmeniz için sitemizi veya facebook.com/bankasinavlaricom sayfamızı her gün takip ediniz. Sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda iş alımı haberleri yaptığımızı unutmayınız. Sizde yaklaşan yeni yılla beraber hayatınıza ayrı bir anlam katmak istiyorsanız yukarıda değindiğimiz gibi sitemizi sık ziyaret etmeniz menfaatinize olacaktır. 

Şoför / Sürücü Alımları haberimizin devamı olan sayfamızda başvuru linki yer almaktadır. (aşağıda bulunan sonraki sayfa butonuna tıklamanız gerekmektedir) 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Advertisment ad adsense adlogger