İş İlanları – Banka Sınavları

Siemens Personel Alımı İş İlanları

Siemens Türkiye’de göze batan bir satış yapan firma profili gibi gözükse de elde edilen verilere göre kısa süre içerisinde teknoloji piyasasına ayak uydurmuş ve büyüme devam etmiştir. 2015 yılı hedefleri arasında birçok kişiye iş sağlayacak olan Siemens bunun ilk adımı olarak 5 farklı pozisyonda iş ilanları yayınlamıştır. Alacağı elemanların kalifiye eleman olması ve işi biliyor olması özellikle önemlidir.

Siemens personel alımı iş ilanları yılında kaç kişi ile yapılacak net bir bilgi veremiyoruz ancak; internet üzerinde açmış olduğu ilanlarda şuanda yaklaşık olarak 30 açık pozisyon bulunmaktadır. Büyük bir bölümü için İngilizce bilme şartı getiren Siemens İngilizce bilmeyenlerle çalışmayı ise pek düşünmemektedir.

Siemens personel alımı iş ilanları yılında hangi pozisyonlarda yapılacak isterseniz beraber bakalım. Aşağıda vereceğimiz pozisyonların haricinde de birçok pozisyon için ilan veren Siemens bu pozisyonlarla ağırlıklı olarak alımlarını gerçekleştirecektir.

– Muhasebe ve Finans Uzmanı,
– Proje Müdürü,
– Yönetici Asistanı,
– Direkt Satış Yetkilisi,
– İş Destek Görevlisi,
– Scada Yazılım Mühendisi.

Siemens personel alımı iş ilanları 2015 yılında bu şekilde yapılacak olup daha birçok pozisyon içinde ilanlar bulunmaktadır. İnternet sitemiz birçok teknoloji şirketini takip ettiği gibi Siemens güncel iş ilanları hakkında da bilgi toplamaktadır. İnternet sitemizi takip edebilir ve kısa sürede bu bilgileri alabilirsiniz. Yukarıda yer alan ilanların detaylarını ve diğer ilanları aşağıda yer alan link adresinden öğrenebilirsiniz.

Siemens personel alımı iş ilanları bağlantısı İçin Aşağıdaki Sonraki Sayfa butonuna Tıklayarak devam ediniz..

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. omer0071 dedi ki:

    ya koyduğnz kariyer.net sayfası açılmıyor buna bakın geç açılıyor

BİR YORUM YAZ