İş İlanları – Banka Sınavları

Şeker Bankası Bir Çok Pozisyonda Personeller Alıyor

Şeker Bankası Bir Çok Pozisyonda Personeller Alıyor
Şekerbank Personel Eleman Alımlarına 2015 yılında da devam ediyor.Eğer sizde Şekerbank′ta çalışmak isterseniz aşağıdaki detaylıca anlattığımız iş ilanlarından birine mutlaka başvuru yapınız.bu fırsatı kaçırmayın.

Şeker Bankası Bir Çok Pozisyonda Personeller Alıyor Şekerbank: 2015′te yılbaşındaki hedeflerine göre 550 civarında yeni personel alacağını duyurmuştu. Bununla ilgili hürriyet gazetesinde çıkan haberi buradan okuyabilirsiniz.  1953 yılında Türkiye’de şeker pancarı üreticisinin finansal ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Eskişehirde kurulan ŞEKERBANK, 1956 yılında isim değişikliğine giderek bugünki halini almıştır. 1993 yılından itibaren de özel banka statüsüne alınarak büyümesini sürdürmüş ve 4 yıl sonra da o zaman ki adıyla İstanbul Menkul Kıymetler Borsasında hisse senetleri işlem görmeye başlamıştır. 2004 yılında Banka merkezi İstanbul’a taşınmış ve Türkiye genelinde 266 şube, 11 bölge müdürlüğü 3.500′e yakın personeli ile müşterilerine hizmet veren ulusal bir banka haline gelmiştir.

Şeker Bankası Bir Çok Pozisyonda Personeller Alıyor Ülkemizin etkin bankaları arasında yer alan ve kampanyaları ile sürekli göz önünde olan Şekerbank, yine her zaman ki gibi göz önünde olmaya devam ediyor. 2015 yılında birçok şube açan ve açmaya devam edecek olan Şekerbank sadece şubeleri için değil aynı zamanda genel merkezi içinde birçok eleman alımı yapmaktadır. Yeni alacakları elemanları büyük bir titizlik içerisinde seçen Şekerbank, hangi illerde ve hangi pozisyonlar için alım yapacak hep beraber aşağıda detaylıca anlattığımız foto anlatımımızla sizlere aktaracağız. Her fotoğrafın altında başvuru linki bulunduğunu lütfen unutmayınız.

Şeker Bankası Bir Çok Pozisyonda Personeller Alıyor yılında büyük bir çoğunluk ile İstanbul ve Ankara illeri için verilmiştir. İçerisinde bulunan Rize ve Kocaeli illeri ise birer ilan ile istisnai olarak durmaktadır. Alımlarını yaparken büyük özen gösteren Şekerbank her bir pozisyonu için farklı kriterler belirlemiştir.

7 FARKLI POZİSYON İLANLARI İÇİN AŞAĞIDAKİ FOTOĞRAFLARIN ÜZERİNE TIKLAYINIZ. FOTOĞRAFLARIN ALT KISIMLARINDA BAŞVURU LİNKLERİ MEVCUTTUR.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ