İş İlanları – Banka Sınavları

Sahil Güvenlik, 12 Dalda 36 Personel Alıyor

Devlet Personel Başkanlığı tarafından 23 Temmuz 2015 tarihinde yayınlanan ilana göre Sahil Güvenlik Komutanlığı Sürekli İşçi Alımı yapacak. Başvurular 1 Ağustos 2015 tarihine kadar İşkur İl Müdürlüğü veya resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır.

Armadör işçisi olarak 2 kişi: Mesleki egitim veren liselerin Ulaprma Hizmetleri(Lojistik), Ahap Teknolojileri, Denizcilik, Gemi inşa, Gemi Yapimi, Güverte, Metal Teknolojisi, Endüstriyel Mekanik, Mobilya ve Dekorasyon bolumunden/alanindan mezun olmak.

Boru Tesisatçısı Gemi işçisi olarak 2 kişi: Mesleki egitim veren liselerin Tesisat Teknolojisi, Isitma ve Sihhi Tesisat, Sihhi Tesisat, Gemi Tesisat Donatimi, Yapi Tesisat Sistemleri bolümunden / alanindan mezun olmak.

Yat-Tekne Boyacısı olarak 2 kişi: Mesleki egitim veren liselerin Kimya Teknolojisi (Boya Uretimi ve Uygulama), Otomotiv Boya, Boya Teknolojisi, Sanayi BoyactlIgi ve Uygulama Teknigi, Endiistriyel Boyacilik.

Elektrikçi Gemi işçisi alımı için: Mesleki egitim veren liselerin Elektrik-Elektronik Teknolojisi (Elektrik Tesisatlari ve Pano Montorlüğü, Yüksek Gerilim Sistemleri), Elektrik, Endustriyel Elektrik, Endustriyel Bakim Onarim, Elektrik-Elektronik bolumunden/alanindan mezun olmak.

Elektrikçi Genel alımı için: Mesleki egitim veren liselerin Elektrik-Elektronik Teknolojisi (Elektrik Tesisatlari ve Pano Montörlüğü, Yuksek Gerilim Sistemleri), Elektrik, Endiistriyel Elektrik, Endustriyel Bakim Onarim, Elektrik-Elektronik bolumundentalanindan mezun olmak.

Elektronik Teknisyeni olarak 4 kişi: Mesleki egitim veren liselerin Elektrik-Elektronik Teknolojisi (Goruntü ve Ses Sistemleri, Haberleşme Sistemleri), Elektronik, Gemi Elektronigi ve Haberleşme, Endustriyel Elektronik, Endustriyel Bakim Onarim, Elektrik-Elektronik, Telekominikasyon, Endustriyel Otomasyon Teknolojileri bölumunden / alanindan mezun olmak.

Hidrolikçi Gemi olarak 3 kişi: Mesleki egitim veren liselerin Hidrolik – Pnomatik, Hidrolik ve Pnomatik Teknolojileri, Otomatik Kumanda, Mikroteknik, Kontrol ve Enstrumantasyon Teknolojisi, Mekatronik bölumünden / alanindan mezun olmak.

Makine Teknisyeni olarak 12 kişi: Mesleki egitim veren liselerin Makine Teknolojisi (Makine Bakim Onarim), Motor, Gemi Makineleri, Makine bolumundenialanindan mezun olmak.

Tekne Ustası Polyester olarak 2 kişi: Mesleki egitim veren liselerin Gemi Inca, Gemi Yapimi, Tekne ve Yat Yapimi, Plastik Teknolojisi bolumunden / alanindan mezun olmak.

Raspacı Gemi işçisi alımı için: Mesleki egitim veren liselerin Kimya Teknolojisi (Boya Uretimi ye Uygulama), Boya Teknolojisi, Sanayi Boyaciligi ve Uygulama Teknigi, Metal Teknolojisi bolumundentalanindan mezun olmak.

Soğutma ve İklimlendirme Teknisyeni 2 kişi: Mesleki egitim veren liselerin Tesisat Teknoloji ve Iklimlendirme (Sogutma Sistemleri, Iklimlendirme Sistemleri), Sogutma ve Iklimlendirme, Klima Sistemleri ve Merkezi Iklimlendirme Sistemleri bolumunden/alanindan mezun olmak.

Tesviyeci olarak 4 kişi: Mesleki egitim veren liselerin Tesviye, Makine Teknolojisi, Makine, Kalip, Endustriyel Mekanik, Bilgisayarli Numerik Kontrol, Mekatronik bolumunden/alanindan mezun olmak.

Başvuru Kılavuzu Aşağıdaki Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Ulaşacağınız Sayfadadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ