Devlet Personel Başkanlığı tarafından 23 Temmuz 2015 tarihinde yayınlanan ilana göre Sahil Güvenlik Komutanlığı Sürekli İşçi Alımı yapacak. Başvurular 1 Ağustos 2015 tarihine kadar İşkur İl Müdürlüğü veya resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır.

Armadör işçisi olarak 2 kişi: Mesleki egitim veren liselerin Ulaprma Hizmetleri(Lojistik), Ahap Teknolojileri, Denizcilik, Gemi inşa, Gemi Yapimi, Güverte, Metal Teknolojisi, Endüstriyel Mekanik, Mobilya ve Dekorasyon bolumunden/alanindan mezun olmak.

Boru Tesisatçısı Gemi işçisi olarak 2 kişi: Mesleki egitim veren liselerin Tesisat Teknolojisi, Isitma ve Sihhi Tesisat, Sihhi Tesisat, Gemi Tesisat Donatimi, Yapi Tesisat Sistemleri bolümunden / alanindan mezun olmak.

Yat-Tekne Boyacısı olarak 2 kişi: Mesleki egitim veren liselerin Kimya Teknolojisi (Boya Uretimi ve Uygulama), Otomotiv Boya, Boya Teknolojisi, Sanayi BoyactlIgi ve Uygulama Teknigi, Endiistriyel Boyacilik.

Elektrikçi Gemi işçisi alımı için: Mesleki egitim veren liselerin Elektrik-Elektronik Teknolojisi (Elektrik Tesisatlari ve Pano Montorlüğü, Yüksek Gerilim Sistemleri), Elektrik, Endustriyel Elektrik, Endustriyel Bakim Onarim, Elektrik-Elektronik bolumunden/alanindan mezun olmak.

Elektrikçi Genel alımı için: Mesleki egitim veren liselerin Elektrik-Elektronik Teknolojisi (Elektrik Tesisatlari ve Pano Montörlüğü, Yuksek Gerilim Sistemleri), Elektrik, Endiistriyel Elektrik, Endustriyel Bakim Onarim, Elektrik-Elektronik bolumundentalanindan mezun olmak.

Elektronik Teknisyeni olarak 4 kişi: Mesleki egitim veren liselerin Elektrik-Elektronik Teknolojisi (Goruntü ve Ses Sistemleri, Haberleşme Sistemleri), Elektronik, Gemi Elektronigi ve Haberleşme, Endustriyel Elektronik, Endustriyel Bakim Onarim, Elektrik-Elektronik, Telekominikasyon, Endustriyel Otomasyon Teknolojileri bölumunden / alanindan mezun olmak.

Hidrolikçi Gemi olarak 3 kişi: Mesleki egitim veren liselerin Hidrolik – Pnomatik, Hidrolik ve Pnomatik Teknolojileri, Otomatik Kumanda, Mikroteknik, Kontrol ve Enstrumantasyon Teknolojisi, Mekatronik bölumünden / alanindan mezun olmak.

Makine Teknisyeni olarak 12 kişi: Mesleki egitim veren liselerin Makine Teknolojisi (Makine Bakim Onarim), Motor, Gemi Makineleri, Makine bolumundenialanindan mezun olmak.

Tekne Ustası Polyester olarak 2 kişi: Mesleki egitim veren liselerin Gemi Inca, Gemi Yapimi, Tekne ve Yat Yapimi, Plastik Teknolojisi bolumunden / alanindan mezun olmak.

Raspacı Gemi işçisi alımı için: Mesleki egitim veren liselerin Kimya Teknolojisi (Boya Uretimi ye Uygulama), Boya Teknolojisi, Sanayi Boyaciligi ve Uygulama Teknigi, Metal Teknolojisi bolumundentalanindan mezun olmak.

Soğutma ve İklimlendirme Teknisyeni 2 kişi: Mesleki egitim veren liselerin Tesisat Teknoloji ve Iklimlendirme (Sogutma Sistemleri, Iklimlendirme Sistemleri), Sogutma ve Iklimlendirme, Klima Sistemleri ve Merkezi Iklimlendirme Sistemleri bolumunden/alanindan mezun olmak.

Tesviyeci olarak 4 kişi: Mesleki egitim veren liselerin Tesviye, Makine Teknolojisi, Makine, Kalip, Endustriyel Mekanik, Bilgisayarli Numerik Kontrol, Mekatronik bolumunden/alanindan mezun olmak.

Başvuru Kılavuzu Aşağıdaki Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Ulaşacağınız Sayfadadır.