İş İlanları – Banka Sınavları

Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

Sağlık Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

Sağlık Bakanlığı sözleşmeli personel olarak görevlendirmek üzere yeni bir personel ilanı yayınladı. Bakanlık yapacağı alımları sözleşmeli statüde gerçekleştirecek olup, öğrenim düzeyleri olarakta ortaöğretim (Lise), önlisans ve lisans olmak üzere üç farklı dalda gerçekleştirecektir.

ALIM
Sağlık Bakanlığı bağlı kuruluşları için gerçekleştireceği alımalrda, alım yapılacak kadrolarla ilgili net bir birgi vermemekle beraber, önceden belirlediği kadrolar için personel alım işlemini gerçekleştireceği anlaşılmaktadır. İhtiyacı olmadı ve adayların beklenti içerisinde olduğu pozisyonlar için personel alımı şu aşamada yapılmayacak olup, bir sonraki alım ilanının beklenilmesi gerekmektedir.

BAŞVURU İŞLEMLERİ
Sağlık Bakanlığı kadrolarına başvuruacak olan adaylar, tercih yapmak için 6-12 Ekim 2015 tarihleri arasında, ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr internet adresini kullanacaklardır. Tercihleri adaylar; ÖSYM’nin web sitesi üzerinden yayınlayacağı kılavuzda yer alan kurallara göre, şifreli giriş işlemi ile yapacaklardır. ÖSYM’ye posta yoluyla veya bizzat elden verilecek tercih listeleri kabul edilmeyecektir.

KPSS-2015/3 Tercih Kılavuzuna göre yerleştirme işlemleri yapıalcak olup, tercih süresinin uzatılmayacağı da unutulmayarak adayların kılavuzu dikkatli bir şekilde incelemeleri menfaatlerine olacaktır.

SAĞLIK BAKANLIĞI SÖZLEŞMELİ PERSONEL İLANINA ULAŞMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ GÖRSELE TIKLAYINIZ.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Advertisment ad adsense adlogger