İş İlanları – Banka Sınavları

Sabancı Holding Personel Alımı Yapıyor

Sabancı Holding personel alımı yapıyor. Sabancı Holding bünyesindeki personel ihtiyacını karşılamak amaçlı çeşitli pozisyonlarda personel alacak. Sizde başvuruda bulunmak için ilanın devamındaki bilgileri inceleyiniz.

Sabancı Holding açmış olduğu sayfasına göre çok sayıda ve çok farklı pozisyonlarda çeşitli bölgelerde personel alacak. Sabancı Holding büyük bir holding olmakla birlite eskiye dayanan bir gücü ile hizmet vermektedir. Sabancı Holding bu sayede bir çok kişiye istihdam sağlıyor. Özellikle Sabancı Holding girdiği bir çok yeni sektör ile çok sayıda personele ihtiyaç dumaktadır. Sabancı Holding yeni sektörlerde büyümesini çalışanlarına borçludur. Bünyesinde bir çok çalışanı bulunana Sabancı Holding 2016 yılında da Personel Alımı yapmaya devam etmektedir. Alımlar türkiye çapında ve dünya çapında gerçekleştirmeketedir. Bu sebeple bünyesinde çok sayıda çalışanı var. Sizde böylesine büyük bir Holding te kariyer hedefliyorsunuz ve kariyerinizi Sabancı Holding ile büyütmek istiyorsanız bu fırsatı kçırmayın deriz.

<!–nextpage–><!–baslik: Hangi Pozisyonlarda Personel Alımı var? –>

Sabancı Holding Hangi Poziyonlarda ve Kaç Çeşit İş İlanı Personel Alıyor ?

Sabancı holding şu anki boşta bulunana 279 adet boş pozisyonu ile Türkiye genelinde veya bölgesel olmak üzere genel olarak aşağıdaki pozisyonlarda alım gerçekleştirecektir.
Genel Başvuru,
Satış Danışmanı,
Elektrik Elektronik Mühendisi,
Çeşitli Pozisyonlarda Mühendis,
Mali işler Memuru,
Bütçe ve raporlama uzmanı,
Muhasebe operasyon uzmanı,
Risk Mühendisi,
Gibi Pozisyonlarda alım yapacak.

İlanın Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.

<!–nextpage–><!–baslik: Başvurular Nereye Yapılacak? –>

Başvurular Nereye Yapılacak ?

Sabancı Holding iş ilanlarına başvuruda bulunmak isteyen adaylar alt kısımdaki bağlantıyı kullanarak her pozisyon hakkında daha ayrıntılı bilgi alabilir ve başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

https://www.sabanci.com/tr/insan-kaynaklari/is-basvurulari/is-basvurulari/i-2758

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ