İş İlanları – Banka Sınavları

Sabancı Holding Personel Alımı Yapacak

Kariyer basamaklarını sağlam ve hızlı adımlarla tırmanmanız için arkanızda büyük bir güç olmalı. Türkiye ve dünyaya yayılmış güçlü yapısı, faaliyet gösterdiği tüm alanlardaki önder rolü ile Sabancı Holding gücü kariyer fırsatlarını kaçırmamak isteyenler için çok yakınınızda.

2012 yılı sonu itibari ile toplam çalışan sayısı 57.556 olan Sabancı Holding, toplam faaliyet kârı 4 milyar 676 milyon TL, net dönem kârı ise 1 milyar 856 milyon TL ile Türkiye’nin güçlü holdinglerinin en başında gelmektedir.

Sabancı Holding personel eleman alımı iş ilanları 2015 de hızlı bir şekilde yapılacak ve birçok kişi işe alınacaktır. Alımlarını Türkiye çapında ve dünya çapında yapan Holding, zaten bildiğiniz gibi Türkiye ekonomisinin %15lik kısmını kontrol etmektedir. Bu sebepten dolayı da her sektörde birçok çalışanı bulunmaktadır.

Sabancı Holding personel eleman alımı iş ilanları 2015 de hangi pozisyonlarda yapılacak diye merak edenler için birkaç ve en çok tercih edilen pozisyonları yazabiliriz.

– GENEL BAŞVURU,

– BÖLGE SATIŞ GÖREVLİSİ,

– MUHASEBE OPERASYON UZMANI,

– BÜTÇE VE RAPORLAMA UZMANI,

– SATIŞ DANIŞMANI,

– MALİ İŞLER MEMURU,

– ELEKTRİK ELEKTRONİK MÜHENDİSİ.

Sabancı Holding Personel Alımı İş İlanları 2015 yılında birçok zamanda yapılacak olup detaylı bilgiler kendi internet sitesi üzerinden paylaşılmaktadır. Fakat bu alımların zamanlarından ve daha fazla detayından haberdar olmak isterseniz, internet sitemizi takip edebilirsiniz.

Sabancı Holding’in İlan ettiği açık pozisyonlar için iş başvurusunda bulunmak için Aşağıdaki Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak İlanın devamını okumanız gerekmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ