İş İlanları – Banka Sınavları

QNB Finansbank Personel Alım İlanı

Finansbank, QNB çatısı altına girdiği tarihten sonra yaptığı QNB Finansbank Personel Alım İlanlarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Mevcut şubelerinde görülen personel açığını minimize etmek için personel alımı yapan Banka, bu amaçla ilan yayınlamaya devam ediyor. İlanların detaylarına haberimizden ulaşabilirsiniz.

QNB Finansbank, yayımladığı bir ilan ile şubelerinde eksik olan pozisyonlara personel alımı yapacağını duyurmuştu. Söz konusu ilana başvurular devam etmekte olup ilan ile ilgili detayları sizlere aşağıda aktarıyoruz.

QNB FİNANSBAK TARAFINDAN ALIM YAPILACAĞI AÇIKLANAN KADROLAR

– Müşteri Gezi Kazanım ve Tutma Görevlisi,

-Tele Satış Görevlisi, Telefon Bankacılığı Müşteri Danışmanı, Müşteri Danışmanı, Perakende Krediler Merkezi İzleme Görevlisi, Tüzel Satış Temsilcisi, Bireysel Satış Temsilcisi, Genel Başvuru, Engelli Personel

QNB FİNANSBAK TARAFINDAN ADAYLARDA ARANAN GENEL NİTELİKLER

– Kadrolara göre belirlenen eğitim seviyesinden mezun olmak, Ekip çalışmasına yatkın olmak – Müşteri odaklı ve diksiyonu düzgün olmak, İletişim ve ikna yeteneğine güvenmek, Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli olmak, Daha önce Bankamızda benzer pozisyona başvuru yapıp mülakat aşamasında elenmemiş olmak.

BAŞVURU SÜRECİ 

İlanın Başvuru Linkine Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ