İş İlanları – Banka Sınavları

QNB Finansbank En Az Lise Mezunu Türkiye Geneli Personel Alımı

QNB Finansbank en az lise mezunu olan veya üniversite de hali hazırda okuyan adaylar içerisinden Türkiye geneli personel alımı yapıyor. 3 Büyük şehirin yanında bir çok ilde istihdam edilecek adaylar, belirtilen şartları taşıması halinde QNB Finansbank bünyesinde çalışmaya başlayacaklar.

QNB Finansbank personel alımı için açık personel kadrolarına eleman alımı gerçekleştirmek için düğmeye bastı. İlk etapta Bireysel Satış Temsilcisi alımı gerçekleştirecek olan QNB Finansbank, engelli adaylar için de ayrıca ilan yayınlayacağını duyurdu. 

Alım Yapılacak Kadro:

Bireysel Müşteri Temsilcisi

qnb-finansbank-en-az-lise-mezunu-turkiye-geneli-personel-alimi

Adaylardan istenen Eğitim Durumu:

  • Lise Mezunu,
  • Meslek Yüksekokulu Mezunu
  • Meslek Yüksekokulu Öğrencisi
  • Lisans Öğrencisi
  • Lisans Mezunu

[alert type=”success” icon-size=”small”]İlana dair tüm sorularınızı aşağıdaki yorum kısmından sorduğunuz da uzmanlarımız sizin için yanıtlayacak..[/alert]

En az lise mezunu olmanın şart koşulduğu alımda adaylardan ayrıca, iletişim ve sonuç odaklı iş becerisi yüksek, özellikle office programlarına hakim, 30 yaşını aşmamış, erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış ya da en az 2 yıl tecilli olma şartları istenmektedir. 

QNB Finansbank Personel Alım İlanı Başvuru Süreci;

27 Kasım 2016 pazar günü itibariyle ilanın yayını devam etmekte olup, son başvuru tarihi olarak bir süre belirtilmemiştir. 

Haberimizin devamı olan sayfamızda (aşağıda bulunan sonraki sayfa butonuna tıklamanız gerekmektedir) bulunan başvuru linkine ulaşabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ