İş İlanları – Banka Sınavları

Permalı Saç Modelleri ve Fiyatları

Kıvırcık saçlara yani permalı saçlara sahip olanlar kimileri için avantaj kimileri içinse dezavantaj olarak görülebilir. Biz daha çok avantajlı görenler için bu yazıyı yazıyoruz tabiki.

  • Moda
  • 14 Aralık 2017

Kıvırcık saçlara yani permalı saçlara sahip olanlar kimileri için avantaj kimileri içinse dezavantaj olarak görülebilir. Biz daha çok avantajlı görenler için bu yazıyı yazıyoruz tabiki. Sizde permalı başka bir deyişle kıvırcık saçlara sahipseniz yazımızı sonuna kadar okumanızı öneriyoruz. Doğru bir bakımla beraber düzgün kesimlerle nasıl hoş bir görüntü yakalayacağınızın detaylarını ileriki satırlarda okuyabileceksiniz.

İlk olarak 2014 yılı için seçebileceğiniz değişik modellerde saç kesimlerini sizlerle paylaşmak istiyoruz. İçlerinden kendinize en uygun olanı seçerek hoş ve bakımlı kıvırcık (permalı) saçlarınızın güzelliğini sonuna kadar yaşayabilirsiniz.

Uzun Kıvırcık ve Kısa Saç Kesim Modelleri Şunlar;

Çok kırılan saçların nedeni kuru vede kıvırcık olmasıdır. 3 yada 4 ay gibi bir zaman dilimi için kuru ve kıvırcık (permalı) saçlara sahip olanlar saçlarının uçlarını kestir melidirler.

Saçınız için seçtiğiniz şampuan saç bakımınız için fazlasıyla önem arz etmektedir. Kıvırcık (permalı) saçlara özel şampuan seçmeli ve jojoba, zeytinyağı gibi bileşenler içeren daha çok nemlendirici şampuanlarla beraber, sodyum lauryl sülfat içeren şampuanlar yerine badem yağlı şampuanları tercih etmeniz lazım ki saç bakımınız size faydalı olabilsin.

Kıvırcık (permalı) saçlara sahip olanlar genellikle güzel bukleler elde etmek isterler. Bunun için durulama suyunun içerisine bir kaç damla sirke katmalısınız. Sirke kıvırcık (permalı) saçlarınızdaki buklelerin hem daha parlak hem de belirgin gözükmesini sağlamada oldukça etkili bir yöntemdir.

Kıvırcık saçlar için en önemli etkenlerden birisi de fön ve düzleştirici gibi işlevlerden uzak durmaktır. En azından saç tipinize uygun şekillendirici seçimi daha faydalı olacaktır. 2014 yılı için ortalama bir fiyat vermek gerekirse 50 Liraya permalı (kıvırcık) saçlara sahip olunabilir. Fiyat anlamında daha yüksek tutarlara da perma saç modelleri sunulmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.