İş İlanları – Banka Sınavları

Penti Personel Alımı İlanları (Temmuz 2015)

İç giyim sektöründe kendine yer edinmiş köklü bir firma olan Penti, şuan İnternet üzerinde 50’ye yakın verdiği iş ilanıyla yeni çalışma arkadaşları aramaktadır. Ülke genelinde bulunan bir çok mağazası bulunan firma, etkin bir şekilde yürüttüğü iç giyim sahasındaki çalışmaları için 2015 yılı ikinci yarısı için birçok kişiyi işe alacağını bu şekilde göstermiş oldu.
Penti’nin İnternette yer alan ilanlarına her geçen gün yeni iş pozisyonları eklemeye devam ediyor. Profesyonel bir ekip tarafından yürütülen alımlar, neredeyse Türkiye’nin birçok ilini kapsamış durumdadır.

Penti Personel Alımı İlanları (Temmuz 2015) dönemi ilanlarını kısaca incelediğimiz de alım yapılacak personel sayısı net olarak bildirilmemiş olsada her geçen gün yeni iş pozisyonları için ilan vererek sektör de alım yapacağı personel sayısını da arttırmaktadır. Kendi bünyesinde çalışan binlerce insanın yerlerinin değişmesi ya da pozisyon değiştirmelerinden mütevellit yeni alımlar konusunda penti firmasını zorlamaktadır. İzmir, İstanbul, Ankara, Kastamonu, Trabzon, Erzurum, Kocaeli ve Düzce gibi daha birçok ilde bu alımlar gerçekleştirilecektir.

Penti Personel Alımı İlanları (Temmuz 2015) ilanları kapsamında hangi iş pozisyonları için ilan yayınladığını incelemek gerekirse;

– DEPO GÖREVLİSİ,
– SATIŞ DANIŞANI,
– KASİYER,
– MAĞAZA MÜDÜRÜ,
– MAĞAZA SORUMLUSU,
– GÖRSEL DÜZENLEME TASARIM VE SUNUM UZMANI.

İlana Başvurmak için Aşağıdaki Sonraki Sayfa Butonuna Tıklamanız Gerekmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ