İş İlanları – Banka Sınavları

PAEM Komiser Yardımcısı Adayı Öğrenci Alım Sınavına İlişkin Duyuru! (3. Dönem)

Polis Akademisi Başkanlığı, resmi internet sitesi üzerinden 3. Dönem PAEM Komiser Yardımcısı Adayı öğrenci alım sınavına ilişkin bir duyuru yayımladı.

Polis Akademisi Başkanlığı, resmi internet sitesi üzerinden bir duyuru yayımlayarak 3. Dönem PAEM lisans mezunu komiser yardımcısı adayı öğrenci alım sınavı giriş belgelerini yayımladığını duyurdu. 

KOMİSER YARDIMCISI ADAYI ÖĞRENCİ ALIM SINAVI GİRİŞ BELGELERİ YAYIMLANDI

Polis Akademisi Başkanlığı’ndan yayımlanan duyuruda, 17 Temmuz 2017 – 02 Ağustos 2017 tarihleri arasında internet üzerinden ön başvuru işlemini tamamlayan kadın adaylardan 2000 kadın adayın şahsen müracaatta bulunmak üzere çağrıldığı aktarıldı. Ayrıca yayımlanan duyuruda çağrılan en son kadın adayın KPSS puanının 74.81474 olduğu açıklandı. 

Polis Akademisi Başkanlığı tarafından yayımlanan duyuru, 

”Polis Amirleri Eğitim Merkezi Müdürlüğüne lisans mezunu öğrenci alımları için 17 Temmuz 2017 – 02 Ağustos 2017 tarihleri arasında internet üzerinden ön başvuru işlemini tamamlayan kadın adaylardan; 16 Temmuz 2015 tarihli ve 29418 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren Polis Akademisi Başkanlığı Polis Amirleri Eğitimi Merkezi Giriş ve Eğitim-Öğretim Yönetmeliğinin 8. Maddesinin 3 üncü bendinde “Ön başvuru alınan erkek ve kadın adaylar ayrı ayrı olmak üzere en yüksek puandan en düşük puana doğru sıralanır ve o dönem için alınacak erkek ve kadın öğrenci kontenjanının on katına kadar aday şahsen müracaatta bulanmak üzere çağrılır” hükmü gereğince (2000) kadın aday şahsen müracaatta bulunmak üzere çağrılmıştır. Çağrılan en son kadın adayın KPSS P3 Puanı 74,81474’de kalmıştır.”

Sınav Giriş Belgelerine Ulaşmak için TIKLAYINIZ

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ