İş İlanları – Banka Sınavları

OYAK Genel Müdürlüğü İş İlanları

GuncelSayfam.Com, Memurların ve memur adaylarının haber sitesi olarak tüm kamu iş ilanlarını en doğru şekilde sizlere ulaştırırken önemli özel iş ilanlarınıda sizlere ulaştırmaya devam ediyoruz.

OYAK Genel Müdürlüğü grup şirketleri olarak personel alımlarını ortak bir havuzdan gerçekleştirmektedir. Toplam 26 ilan yayınlayan OYAK Türkiye geneli başvurunun yanı sıra il il başvuru aldığı ilanlarda mevcuttur. İlköğretim, Lise, Önlisans ve Lisans mezunlarının başvurabileceği ilanlardan önemlileri şöyle:

Temizlik ve Servis Elemanı Kocaeli, Bursa, Ankara ve İstanbul ili alımı için: En az ilkokul mezunu, Askerliğini tamamlamış, 25 yaş ve üzeri olanlar bu ilana başvurabilecektir.

Sevkiyat Sorumlusu Kocaeli ve Gebze ili alımı için: Endüstri Meslek Lisesi, Ticaret Lisesi veya Meslek Yüksek Okullarının İdari bölümlerinden mezun, MS Office, Oracle vb ERP programlarını yeterli düzeyde kullanabilen, Sevkiyat, depo yönetimi konusunda en az 2 yıl deneyimli olmak şart.

Teknisyen İstanbul ili alımı için: Elektronik Montaj ve Bakım Teknisyeni AEn az Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulları’nın Elektrik-Elektronik, Haberleşme bölümlerinden mezun. Güvenlik sistemleri (IP CCTV, Yangın İhbar Sistemleri, Acil Anons Sistemleri ) kurulumu ve testi konusunda en az 2 yıl deneyimli olmak.

Özel Güvenlik Görevlisi Ankara ve Denizli ili alımı için: 5188 sayılı yasa gereği Güvenlik Kimlik Kartı sahibi (Silahlı)-Silahsız), En az Lise mezunu, 30 yaşını aşmamış, En az 1.75 boyunda, Boy ve kilo orantılı, Askerlik Hizmetini tamamlamış, Erkek Güvenlik Görevlisi alınacaktır.

İlanın Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ