İş İlanları – Banka Sınavları

OYAK Bir Çok İlde En Az Lise Mezunu Personel Alacak

Oyak Genel Müdürlüğü bir çok ilde (26 grup) en az lise mezunu olmak üzere, Önlisans, Lisans mezuniyet türlerine göre personel alımı gerçekleştirecektir.

OYAK Genel Müdürlüğü grup şirketleri olarak personel alımlarını ortak bir havuzdan gerçekleştirmektedir. Toplam 26 ilan yayınlayan OYAK Türkiye geneli başvurunun yanı sıra il il başvuru aldığı ilanlarda mevcuttur. OYAK Bir Çok İlde En Az Lise Mezunu Personel Alacak İlköğretim, Lise, Önlisans ve Lisans mezunlarının başvurabileceği ilanlardan önemlileri şöyle:

Temizlik ve Servis Elemanı Kocaeli, Bursa, Ankara ve İstanbul ili alımı için: En az ilkokul mezunu, Askerliğini tamamlamış, 25 yaş ve üzeri olanlar bu ilana başvurabilecektir. Başvuru İçin Aşağıdaki Görsele Tıklayınız.

Sevkiyat Sorumlusu Kocaeli ve Gebze ili alımı için: Endüstri Meslek Lisesi, Ticaret Lisesi veya Meslek Yüksek Okullarının İdari bölümlerinden mezun, MS Office, Oracle vb ERP programlarını yeterli düzeyde kullanabilen, Sevkiyat, depo yönetimi konusunda en az 2 yıl deneyimli olmak şart. Başvuru İçin Aşağıdaki Görsele Tıklayınız.

Teknisyen İstanbul ili alımı için: Elektronik Montaj ve Bakım Teknisyeni AEn az Meslek Lisesi veya Meslek Yüksek Okulları’nın Elektrik-Elektronik, Haberleşme bölümlerinden mezun. Güvenlik sistemleri (IP CCTV, Yangın İhbar Sistemleri, Acil Anons Sistemleri ) kurulumu ve testi konusunda en az 2 yıl deneyimli olmak. Başvuru İçin Aşağıdaki Görsele Tıklayınız.

Özel Güvenlik Görevlisi Ankara ve Denizli ili alımı için: 5188 sayılı yasa gereği Güvenlik Kimlik Kartı sahibi (Silahlı)-Silahsız), En az Lise mezunu, 30 yaşını aşmamış, En az 1.75 boyunda, Boy ve kilo orantılı, Askerlik Hizmetini tamamlamış, Erkek Güvenlik Görevlisi alınacaktır. Başvuru İçin Aşağıdaki Görsele Tıklayınız.

Bilgi İşlem Uzmanı (Çağrı Merkezi) İstanbul ili alımı için: Tercihen Elektrik, Elektronik, Bilgisayar meslek yüksekokulu ya da teknik lise mezunu, PC ve Network Cihazları konusunda minimum 2 yıl deneyimli, MS Server, İşletim sistemleri, ofis uygulamaları, TCP/ IP, LAN/ WAN konularında bilgi ve tecrübe sahibi, Monitör, PC, server ve yazıcı bakım/ onarımı konusunda deneyimli olmak. Başvuru İçin Aşağıdaki Görsele Tıklayınız.

Ayrıca OYAK Genel Müdürlüğü’ne ait diğer alımlarda ki ünvarlar ise Hazine Uzmanı, Şube Yatırım Uzmanı, İhracat Satış Temsilcisi, Laboratuvar Teknikeri, Veteriner İlaç Satış Temsilcisi, Sistem Analisti ve Elektronik Bakım Mühendisi şeklinde sıralanmaktadır.

TÜM İLANLAR İÇİN AŞAĞIDAKİ GÖRSELE TIKLAYINIZ.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ