İş İlanları – Banka Sınavları

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Kamu Personeli Alımı Başvuruları Sona Eriyor!

Orman ve Su İşleri Bakanlığı geçtiğimiz günlerde yaptığı duyurusu ile bünyesine kamu personeli alımı yapacağını belirtmişti. Başvuruları geçtiğimiz günlerde başlayan ilan için başvurularda son günlere gelindi! İşte başvuru şartları ve detaylar.

Geçtiğimiz ay yani Ağustos ayında duyurusunu yapan Orman ve Su İşleri Bakanlığı personel eksikliği için personel alımı yapacağını belirtmişti. Duyuruya göre, Orman ve Su İşleri Bakanlığı bünyesine istihdam etmek üzere Avrupa Birliği Uzman Yardımcısı kadrosunda Kamu Personeli alımı yapacak. Buna göre Orman ve Su İşleri Bakanlığı Genel İdare Hizmetleri Sınıfında bulunana 3 kişilik boş kadro ile alım yapmaktadır. Alım başvuruları 21 Ağustos 2017 tarihinde başlamış olup şimdi sona ermektedir.

Adayların kadrolara yerleşebilmeleri için öncelikle başvuru şartlarını taşımaları ve başvuru şartlarını taşıdıkları halde başvurusu onaylanan adaylar Orman ve Su İşleri Bakanlığı tarafından yapılacak olan sınava katılacaklardır. Buna göre, Orman ve Su İşleri Bakanlığı Mütercim tercümenlik bölümünden mezun olmuş 1 İngilizce Bölümü ve 2 Fransızca bölümü mezunu olmak şartı ile 3 kişi alacak.

BAŞVURULAR SONA ERİYOR!

İlanın Kılavuzuna Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ