İş İlanları – Banka Sınavları

Onur Air Personel Alım İlanı

Uçak Taşımcılığı konusunda ülkemizin en bilindik firmaları arasında giren Onur Air nitelikli personel alımları ile daha da büyümek istiyor. Firma şuanda yaz aylarının olması ile birlikte Türkiye’nin dört bir yanına yolcu götürmekte ve müşterilerin sayısının artması ile birlikte yeni uçuş seferleri eklemektedir. Kabin Memuru konusunda sıkıntı çeken Onur Air yeni alınacak uçaklarla beraber boşalacağını düşündüğü kontenjanları doldurmak için personel alımı yapacağını duyurdu. Ancak bu sefer personel alımı değişik yapılacak. İŞKUR’un istihdam garantili kurslarını örnek alan firma Işık Üniversitesi ile anlaştı ve adaylara önce kurs verecek daha sonrasında %100 istihdam sağlayacak. Bu şekilde her adaydan 6 bin 500 lira ücret alınacak.

Mülakatlar Işık Üniversitesi ile Yapılacak

Onur Air’de kabin memuru olarak çalışmak isteyen adaylar ilk olarak Işık Üniversitesi tarafından yapılacak olan mülakatlara katılacak. Bu mülakatlar sözlü yapılacak olup adayın fiziki görünümüne bakılacak ve diksiyonu kontrol edilecek. İşi yapmasında her hangi bir sakınca görülmeyen adaylar 6 bin 500 lira ücret karşılığında kursa alınacak. Kurslar Onur Air ve Işık Üniversitesi birlikteliği ile yapılacak olup adaylara %100 istihdam şansı verilecek.
Erkek ve Bayan adayların tamamı alınacak olup adayların mutlaka İngilizce bilmesi ve erkek adayların İngilizce dahilinde bir farklı dil daha bilmesi gerekiyor. Söz konusu firmalar ile görüşmek isteyen adaylar aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanabilir

İlanın Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ