İş İlanları – Banka Sınavları

Onur Air 250 Personel Alacak

Onur Air ile Işık Üniversitesi iş birliği yaparak sektörde bir ilki gerçekleştirmek istiyorlar. İŞKUR bilindiği gibi iş garantili eğitim kapsamında adaylara sertifikalı kurs vermekte ve bu kursun sonunda %100 istihdam sağlanmaktadır. Kursa katılan adaylardan 550 lira vergi parası alınmaktadır. Onur Air ile Işık Üniversitesi bu projeden etkilenmiş olmalı ki kendileri de sektörde bir yenilik yaparak iş alımını bu şekilde yapmaya karar verdiler.
Onur Air’den yapılan açıklama ile 250 kabin görevlisinin alınacağı belirtilirken tecrübeli, tecrübesiz adayların kursa alınacağı ve bu kursa önce bir mülakatın yapılacağı duyuruldu. Söz konusu mülakattan başarılı olan adaylar 6 bin 500 lira ücret ödeyerek kurs eğitimi görecek ve kurs ile birlikte aday nitelikli sıfatı ile Onur Air’de %100 istihdam sağlayacak.

Hangi Pozisyonlara Alım Yapılacak

Onur Air’den yapılan açıklama ile personel alımı yapılacağı duyuruldu peki hangi pozisyonlara eleman alınacak.

Eleman
Sorumlu Yardımcı
Hostes
Host

Yukarıda adı geçen pozisyonlar için Onur Air personel alımı yapacak.

İlanın Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Bre geriler dedi ki:

    Yahu 3 dil bilen adam on bin TL mi verecek eğitim için yapmayın allah aşkına böyle bağnazlık. Üstüne bide iş başı eğitim programıyla iş kur 1200 TL verecek program boyunca. Tamam iş için on bin TL feda olsun ama ben dil biliyorum ve üstüne para vereceğim. Hahha =)

BİR YORUM YAZ