İş İlanları – Banka Sınavları

Odeabank Personel Eleman Alımı İş İlanları

Reklam yüzü büyük olan ve ülkemizde yeni büyümekte olan Odeabank özellikle birçok personel eleman alımı yapmıştır. Henüz tüm ülkeye yayılmamış olan Odeabank, büyüyebilmek adına birçok kampanya yapmakta ve adını daha da duyurmaya çalışmaktadır. Bu sebepten dolayı yeni personel eleman alımı da yapacak olan banka 2015 yılının ikinci yarısında bu alımlarını artırmayı hedefliyor.

Odeabank personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında her ne kadar çok fazla olmasa da yine de bu alımlarını zamanla artırmayı hedeflemektedir. İnternet sitemizin güncel olarak takip ettiği Odeabank büyük oranlarda alım yapmaması nedeni ile de çok kişi tarafından tercih edilmemektedir. Bu sebepten dolayı da birçok kişinin kolayca iş bulabildiği bu bankada işler daha kolay ilerliyor diyebiliriz.

Odeabank personel elaman alımı iş ilanları 2015 de hangi pozisyonlar için verildi diye merak ediyorsanız aşağıda verdiğimiz ilanlarımıza bakabilirsiniz.

– Bireysel Kredili Ürünler Tahsilat Yetkilisi,
– Uyum / AML Analisti,
– BT Proje Yönetimi Kıdemli Uzmanı/Müdür Yardımcısı.

Odeabank İş İlanlarına başvurmak için aşağıdaki görseli açınız.

Odeabank personel eleman alımı iş ilanları 2015 yılında bunlarla yapılacak olup, şuanda internet sitesinde bunlar haricinde bir ilan bulunmamaktadır. Sık sık internet sitemizi kontrol edebilir ve güncel Odeabank iş ilanları hakkında bilgi alabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ