İş İlanları – Banka Sınavları

Mudo Personel Eleman Alımları 2015

Mudo yıllardır ülkemizde hizmet vermekte olan ve sattığı kaliteli ürünlerle de elit bir kesime hitap eden bir firmadır. Ürünlerinin genellikle ev eşyası ağırlıklı olması da birçok yeni evlenen ve evlerine bakan kişilerin dikkatini çekmektedir. Türkiye’nin büyük firmaları arasında yer alana Mudo, kalitesi ile herkesin gözünü doldururken, aynı zamanda da yeni büyüme hedefleri ile birçok kişiyi işe almayı planlamaktadır. Sadece ev eşyası değil aynı zamanda kıyafet sektörü üzerine de satışlar yapan Mudo’da her pozisyonda bir iş bulabilmeniz oldukça kolay olacaktır. 2015 yılında birçok alım yapacak olan Mudo, büyüme hedefleri arasında birçok kişiyi işe almak istemektedir.

Mudo Personel Eleman Alımları 2015 Şubat sonu itibariyle 1.900’den fazla çalışan bulunuyor. Merkez ofis ve depo kadrolarında yaklaşık 500 kişi çalışıyor. 26 ilde yer alan 116 mağazada ise yaklaşık 1.400 kişilik bir saha ekibi var. 2014’te merkez ofis ve depolar için 150 kişilik, açılan 5 mağazaya da 100 kişilik alım yapılmış. Ayrıca yoğun sezonda 350 kişi de dönemsel olarak istihdam edilmiş. Mudo Personel Eleman Alımları 2015 yılında en çok alımlarını Kasiyer ve Satış Danışmanı üzerinden yapacak olan Mudo, bu konuda sıkıntı çektiğini de anlatıyor. Lise mezunundan üniversite mezununa kadar birçok kimsenin bu pozisyonlarda kariyer yapamayacağını düşünmesi sebebi ile bu pozisyonların tercih edilmediğini ve bu nedenle de yeni alım yaparken zorlandıklarını açıklıyor.

Mudo Personel Eleman Alımları 2015 nasıl olacak diye biraz incelersek, şunların ağırlıkte olduğunu söyleyebiliriz.

– SATIŞ DANIŞMANI,
– KASİYER,
– MAĞAZA MÜDÜRÜ,
– İÇ MİMAR,
– DEPO ELEMANI,
-KATEGORİ YÖNETİCİSİ,
-SATIŞ UZMANI,
– ENGELLİ PERSONEL,
– YÖNETİCİ ADAYI.

Mudo Personel Eleman Alımları 2015 yılında bu şekilde olacak olup, daha birçok ilan verilmiştir. İlanlarını 2015 yılı için vermiş olan firma, kısa zaman içerisinde birçok kişiye ekmek kapısı olacaktır. İstanbul başta olmak üzere, Kayseri, Bursa ve Eskişehir gibi daha birçok büyük şehirde alım yapacaktır. Yaşadığınız şehre göre seçim yapmanız gerekecektir.

 İlanın Devamını Aşağıdaki Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ