İş İlanları – Banka Sınavları

Mp Spor Ayakkabı Modelleri

  • Moda
  • 22 Temmuz 2015

M.P. firması yanı pames pazarlama spor ayakkabı konusun da uzmanlaşmış ve yıllardır bu sektörde çalışan ve emek veren bir firmadır. Emeğinin karşılığını da almış sürekli büyümü grafiğine sahiptir. M.P. ayakkabıyı kullananlar bilir spor ayakkabı kullanan herkesin de mutlaka evinde bir tane m.p. vardır. Pames pazarlama bünyesinde 12 tane marka barındırmaktadır. M.P. , M.Pone, Metropolis, Arow, Pasport, Hatuny, Arow Man, Arow Kids, Freelora, Ultra, Dısc, Smash. Bu markaların hepsi pames pazarlama bünyesinde bulunmaktadır ürünlerin bazılarını ithal eder bazılarını da İstanbul da ki fabrikada imal eder ve çoğunluğunu iç piyasaya dağıtır yani satar dediğim gibi yıllardır iç piyasanın nabzını tutan ve toplumun ihtiyaçlarını ve isteklerini iyi bilen bir firma.

Aşağıda bulunan galerimizde ki fotoğraflar 23/07/2015 tarihinde güncellenmiştir.

Bu katolog da ki modellere bayıldım spor ayakkabılar erkekler için tasarlanmış futbol traking yani yürüyüş ayakkabıları ve tabiî ki m.p. nin vazgeçilmez botları çok güzel. Yine bayanlar için ürettiği spor ayakkabılar yürüyüş ayakkabıları ve botları da her kesimden bayanlara  hitap ediyor .

Bu ayakkabıları sporda, yürüyüşte, işe  giderken bile giyebilirsiniz. Gerçekten çok ergonomik ve rahatlar sizde ayak sağlığına ve rahatlığa önem veriyorsanız bu ayakkabıları tavsiye ediyoruz.

Orta yaştaki bayanlara ve baylara da Arow’u tavsiye ediyorum. Çocuklarınızı da unutmayın M.Pone çocuk koleksiyonu da çok güzel çocukların çok sevdiği çizgi film kahramanları ışıklı ayakkabılar .Çok güzel modeller ve moda renkler, çocuklarınız bayılacak bu modellere hem de piyasadaki o çok meşhur markalardan fiyatları da çok uygun.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ