İş İlanları – Banka Sınavları

Milyonlarca Kişiye Maaş Zammının Tarihi ve Miktarı

Başbakan Yardımcısının bugün açıkladığı haberle beraber milyonlarca kişiyi ilgilendiren maaş zammının tarihi ve miktarı netleşti. Peki Emekliye Seçim Sonrası Ne TUTARDA maaş zammı yapılarak yansıtılacak, hepsi haberimizin detayında.

Yapılan açıklama göre maaş tutarı bin ila bin 100 lira arasında olan emeklilerin maaşı bin 100 liraya, maaşı bin 100 ile bin 200 lira arasında olan emeklilerin maaş tutarı ise bin 200 liraya çıkartılacak.

Bugün katıldığı bir televizyon programında gündeme dair konulara açıklama getiren Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, sorulan sorulara da cevaplar veri. Bakan Cevdet Yılmaz; “Bin ila bin 100 lira arasındaki emekli maaşlarını bin 100’e tamamlama, bin 100’ün üstündekileri de yıllık bin 200 liralık ek seyyanen artıştan istifade ettirmek istiyoruz. Bununla ilgili bir düzenleme gerekiyor. Meclisimiz açıldıktan sonra seçimlerden sonra bu düzenlemeler yapılıp gereği ortaya konacaktır” dedi.

Başbakan Yardımcısı Yılmaz, “Bütün emeklilere bir zam yapılıyor mu, bunun hayata geçişi seçimlerden sonra mı olacak” sorusuna ise “Evet, seçimlerden sonra” yanıtını verdi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ