İş İlanları – Banka Sınavları

Milyonlarca AÖF Öğrencisine Uyarı! Açıklandı……

2015 AÖF sınav giriş yerleri açıklandı mı? Aöf Sınava Giriş Belgesi Al Öğren – AÖF SINAV HABERLERİ 2015 AÖF sınav giriş yerleri açıklandı mı? 2015 yılı AÖF Güz dönemi ara sınavları için çok az zaman kaldı. Peki AÖF sınav giriş yerleri açıklandı mı? AÖF sınavına girecek öğrenciler için sınav tarihleri ve sınav ile ilgili ayrıntıları haberimizde derledik. Aöf Sınava Giriş Belgesi Al Öğren – Öğrenci Girişi linkini verdik. Açıköğretime kayıtlı öğrenciler, Güz Dönemi Ara Sınavına 12 – 13 Aralık 2015 tarihinde girecekler. Yapılacak olan 2015-2016 öğretim yılı güz dönemi sınavı için “Sınav Giriş Belgesi” yayınlandı. İşte detaylar…

2015 AÖF sınav giriş yerleri açıklandı mı? 2015 yılı AÖF Güz dönemi ara sınavları için çok az zaman kaldı.Peki AÖF sınav giriş yerleri açıklandı mı? AÖF sınavına girecek öğrenciler için sınav tarihleri ve sınav ile ilgili ayrıntıları haberimizde derledik. Aöf Sınava Giriş Belgesi Al Öğren – Öğrenci Girişi linkini verdik. Açıköğretime kayıtlı öğrenciler, Güz Dönemi Ara Sınavına 12 – 13 Aralık 2015 tarihinde girecekler. Yapılacak olan 2015-2016 öğretim yılı güz dönemi sınavı için “Sınav Giriş Belgesi” yayınlandı. İşte detaylar…

AÖF sınav giriş belgesi alma işlemlerini haberimizden görebilirsiniz. AÖF sınav giriş yerlerini öğrenmek için aşağıda verdiğimiz bilgilere bakabilirsiniz. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim (AÖF) Güz Dönemi sınavları için geri sayım başladı. Peki sınav tarihleri ne zaman? Öğrencilerin sınavlar ile ilgili merak ettiği son gelişmeleri ve tüm bilgileri haberimizden inceleyebilirsiniz. İşte AÖF sınav giriş belgesi alma ve giriş yerleri sorgulama ekranı.

AÖF sınav giriş belgesi ve sınav giriş yerleri öğrenmek için Tıklayınız

Öğrenciler, Sınav Giriş Belgesini sınav tarihinden bir hafta öncesinde www.anadolu.edu.tr/acikogretim adresinin “Giriş Yapmak İçin Tıklayınız” bölümünden TCKN ve şifreleriyle giriş yaparak veya AÖF Bürolarından alacaklardır. Sınav Giriş Belgeleri öğrencilerin adreslerine posta ile gönderilmemektedir.

AÖF sınav tarihleri ne zaman?

AÖF kayıt yenileme 23 Ekim Cuma günü akşamı sona erdi. Kayıt yenileme işlemlerini tamamlayan öğrenciler için sonbahar dönemi vize sınavları 12-13 Aralık 2015 tarihlerinde gerçekleştirilecek.
Güz dönemi vize sınavlarının ardından ise 23-24 Ocak 2016 tarihlerinde güz dönemi final sınavları yapılacak.
AÖF öğrencilerinin bahar dönemi vize sınavları 16 – 17 Nisan 2016 tarihlerinde gerçekleştirilecek.
İkinci dönem ilk sınavlarının ardından ise 04 – 05 Haziran 2016 tarihlerinde yaz dönemi final sınavları yapılacak.
Açıköğretim Fakültesi 2015-2016 dönemi tek ders sınavı ise 16 Temmuz 2016 tarihinde yapılacak.

Haberin Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ