İş İlanları – Banka Sınavları

MetLife Personel Alımı İş İlanları 2015

MetLife Personel Alımı İş İlanları 2015
Dünyanın önce sigorta şirketleri arasında yer alan MetLife ülkemizde de faaliyet göstermektedir. Büyük bir şirket olmasının yanında geniş bir şekilde eleman alıyor olması da ülke ekonomisine ve işsizliğine de katkı sağlamaktadır. Tüm bunların yanında birçok sigorta programında çalışmakta olan firma ilerleyen zamanlarda da bu alımlarını artıracaktır.

MetLife Personel Alımı İş İlanları 2015 MetLife Emeklilik ve Hayat sadece ülkemizde değil tüm dünyada faaliyet gösteren bir şirkettir. Büyümeye açık olan MetLife 2015 yılının ikinci yarısında da alımlarına devam edecek. İnternete birçok ilan vermiş olan MetLife bunların şartlarını paylaşmakta ve alımlar yapmaya devam etmektedir. Birçok kişiye ihtiyaç duyan MetLife alımlar konusunda daha cömert olabilmek adına da her geçen gün yeni ilanlar eklemeye devam etmektedir

MetLife Personel Alımı İş İlanları 2015 yılında hangi pozisyonlar da yapılacak isterseniz öncelikli olarak bunlara bakalım. Daha sonrasında ise pozisyonlarla ilgili net bilgiler verelim.

– BİREYSEL EMEKLİLİ ARACISI,

– FİNANSAL DANIŞMAN,

– BİREYSEL EMEKLİLİK ARACISI,

– IT STAJYER,

– SÜREÇ GELİŞTİRME MÜDÜR YARDIMCISI,

– KURUMSAL PROJE DANIŞMANI,

– FİNANSAL DANIŞMAN.

İlanın Devamını Aşağıdaki Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ