İş İlanları – Banka Sınavları

Merkez Bankası kamu personeli alımı yapıyor

Merkez Bankası tarafından kamu personeli alımı yapılacağı ilan edildi. Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankasında ‘Ekonomist’ olarak istihdam edilmek üzere sözleşmeli kamu personeli alımı yapılacak. Başvuru yapacak adaylarda analitik, sayısal ve yazılı ifade becerilerinin yanı sıra güçlü sunum becerisi aranıyor.

Adaylar başvurularını, istenen belgeleri pdf formatında 16 Aralık 2016 tarihi saat 17.30’a kadar Merkez Bankasının ekonomist başvuru sayfasına göndererek yapabilecekler. Şahsen veya posta ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecek. KPSS şartı aranmayacak.Merkez Bankası personel alım ilanına başvuru yapabilmek için; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, ileri düzeyde İngilizce bilmek, iyi sunum yapabilmek, çok iyi derecede analitik, sayısal ve yazım tekniklerine sahip olmak gerekiyor.

Yurt içinde veya yurt dışında Bankanın ana faaliyet alanına giren, konular ile ilgili bir dalda doktora derecesine sahip olmak ya da doktora derecesini 2017 yılı sonu itibarıyla alacak olmak şartı aranıyor.Başvurular sırasında istenen belgeler; Özgeçmiş, adaya ait doktora tezi ve/veya akademik çalışmalar, 3 adet akademik referans mektubu, diploma (Doktora derecesi alınmış ise), yabancı dil belgesi olarak açıklandı.

İlanın Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ