İş İlanları – Banka Sınavları

Merkez Bankası 3 Branş İçin Memur Personel Alımı

Merkez Bankası duyurusuna çıktığı 3 yeni memur alımı ilanıyla çeşitli branşlarda personel alımı yapacağını duyurdu. Yayınlanan ilanlara göre toplamda 110 kişilik personel alımı yapacağı anlaşılmaktadır.

Merkez Bankası 3 Branş İçin Memur Personel Alımı ilanında öncelikli olarak Merkez Bankasının Türkiye ekonomisi üzerindeki stratejik karar alma yapısı nedeniyle alım yapacağı personeller içerisinde nitelikli ve motivasyon yönünden güçlü bireylerle çalışma isteği iş analizcileri tarafından hep dile getirilir. Bu anlamda Merkez Bankasının insan kaynakları temel politikasının “hedeflere ulaşmakta en önemli değerimiz nitelikli insan kaynağıdır” yaklaşımından yola çıkarak mevcut personellerine de bir çok sosyal ve maddi imkan sunmasıyla ünlüdür.

Merkez Bankası 3 Branş İçin Memur Personel Alımı ilanını Banka 3 farklı kategori ile yayınlamıştır. Herhangi bir karışıklık olmamasını isteyen Banka, bunun içinde alım yapacağı personelleri 3 kategoriye ayırmıştır. Unutmayın ki her kategoride alım yapılacak personel şartları farklı olmakla beraber, başvuru ve mülakat tarihlerinde farklılıklar bulunmaktadır.

Araştırmacı Personel Alım Süreci ve İlanın Tam Metni İçin Aşağıdaki Görsele Tıklayınız.

Sözleşmeli Ekonomist Personel Alım Süreci ve İlanın Tam Metni İçin Aşağıdaki Görsele Tıklayınız.

Bilişim Uzmanı Personel Alım Süreci ve İlanın Tam Metni İçin Aşağıdaki Görsele Tıklayınız.

 

 

Merkez Bankası 3 Branş İçin Memur Personel Alımı için İSTENEN BELGELER

– Fotoğraf,
– Diploma,
– YDS Belgesi,
– Özgeçmiş.

Daha fazla bilgi edinmek isteyenler Yukarıda bulunan görsellerki linklere tıklayarak Başvuru Kılavuzlarının tamamına erişebilirler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ