İş İlanları – Banka Sınavları

Medical Park Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015

Ülkemizin en köklü hastanelerinden birisi olan Medical Park Hastesi bir çok şehirde bulunan hastaneleri ile insanlara hizmet vermektedir. Türkiye’nin birçok iline yayılmış olan ve her ilde çok iyi bir potansiyel ile hizmet vermekte olan Medical Park Hastaneler Grubu, 2015 yılındaki hedefleri arasına daha fazla kişiyi işe almak ve daha fazla hastane açarak daha çok hizmet vermeyi koymuştur. Bu hastaneler açılmaya başladıkça elbette ülkemizde iş istihdamı da o derece artacaktır. Eğer sizlerde bu hastane grubu içerisinde çalışmak isterseniz ilanlarına göz atabilirsiniz.

Sizlerde sağlık sektöründe çalışmak istiyorsanız ve 2015 yılı için kendinize yeni bir iş arıyorsanız başvuru yapabileceğiniz açık pozisyonlar mevcuttur. Medical Park Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015 yılında hangi illerde var diye soracak olanlar için İstanbul,Ankara,İzmir,Bursa,Batman,Gaziantep, Gebze,Trabzon Samsun ve daha bir çok ilde hastanesi bulunan Medical Park gerçekten çok büyük bir sağlık kurumudur. Bu illerde personel ve eleman alımı yaparak daha da büyümeyi hedeflemektedir.

Medical Park Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015 yılında birçok pozisyon için yapılacaktır. İnsanların bu pozisyonların büyük bir bölümü için can attığını ve başvuruda bulunmak için direkt olarak hastanelere gittiğini biliyoruz. Son derece değerli bir hastane grubu olan Medical Park için şuanda birçok ilan verilmiş durumdadır.

MEDİCAL PARK HASTANELERİNİ DAHA YAKINDAN TANIMAK İSTEYENLER İÇİN GÖRSEL VİDEOMUZ;

Medical Park Hastaneler Grubu’nda görevlendirilmek üzere;
Önlisans ve Lisans mezunu,
MS Office uygulamalarına hakim,
Hasta memnuniyeti odaklı çalışabilecek,
Ekip çalışmasına yatkın,
Sorumluluk sahibi,
Kişisel gelişimine önem veren,
personeller alınacaktır.

Medical Park Personel Eleman Alımı İş İlanları 2015 yılında da önceki yıllar da olduğu gibülkemizde en fazla iş imkanı sağlık alanında olmaktadır. Medical Park Hastaneleri de Hemşire Alımı yaparken çeşitli kriterler aramaktadır. Bunların başında en az;

– Hemşire,
– Ebe,
– Elektrik Teknisyeni,
– Misafir Hizmetleri Gelişim Sorumlusu,
– Muhasebe Stajyeri,
– Depo Görevlisi,
– Eczane Teknisyeni,
– Özlük Sorumlusu,
– Kurumsal İletişim Sorumlusu,
– Raportör,
– Pazarlamacı,
– Acil Servis Hemşiresi.

İlanın Devamını Aşağıdaki Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ayşegül Demir dedi ki:

    Uludağ Üniversitesi 4 yıllık mMaliye mezunuyum. Açık pozisyonlar sşeklinde belirtmiş oldugunuz bir çok sseçenek için uygun kriterleri tasidigimi ddüşünüyorum.

BİR YORUM YAZ