İş İlanları – Banka Sınavları

MEB 410 Okula Acil Taşeron Personel Alımı Yapacak

Acil iş arayan kişiler bu habere dikkat. Milli Eğitim Bakanlığı Yayınladığı Resmi Yazı İle Tam 410 Okula Taşeron Personel Alımı Yapacak. Peki bu alım nasıl yapılacak? İşte merak edilen tüm detaylar haberimizde…

Milleti Eğitim Bakanlığına bağlı olarak 410 okul için personel alımı yapılacak. Milli Eğitim Bakanlığı yayınladığı ilan ile taşeron olarak çalıştıracağı personellerin okullarını ve pozisyonlarını da belirledi. Belirli tarihler arasında çalıştırılacak olan personele ait detayları ise ortaya çıktı.

Taşeron olarak çalışacak personelin ortalama 2,031 TL maaş alması bekleniyor. Daha fazla detaylar ise Milli Eğitim Bakanlığının yayınladığı genelgelerde bulunuyor. İşte alım yapılacak olan okulların listeleri ve detayları.

Alımlar hizmet alımı yolu ile yapılacaktır.

Okullar açıldı. 2015- 2016 Eğitim- Öğretim dönemi için okullarda ders zili dün çaldı. Okulların açılmasıyla birçok sektörde hareketlilik başladı. Yeni ders yılının başlamasıyla birçok kişiye iş imkanı doğdu. İş arayanlar için bugün de yeni bir iş fırsatı duyuruldu. Okullarda çalıştırılmak üzere taşeron personel alınacağı duyuruldu.

Toplamda 410 okulda çalıştırılmak üzere taşeron personel alınacak. Okullar taşeron firmalardan hizmet alımı yapacaklar. Hizmet alımı yoluyla personel alımı yapacak okullar bugün duyuruldu. Taşeron firmalardan hizmet alacak okullar arasında Anadolu İmam Hatip Okulları, İmam Hatip Orta Okulları bulunuyor.

ANADOLU İMAM HATİP OKULLARI ALIM YAPILACAK YERLERİ ÖĞRENMEK İÇİN aşağıdaki görsele tıklayınız.

İMAM HATİP ORTA OKULU ALIM YAPILACAK YERLERİ ÖĞRENMEK İÇİN aşağıdaki görsele tıklayınız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.