İş İlanları – Banka Sınavları

Mavi Jeans Satış Danışmanı Personel Alımları – Türkiye Geneli

Türkiye’nin dünyaya açılan ilk moda markası Mavi, Türkiye genelinde Mavi Jeans Personel Alımları na devam etmektedir. 1991 yılında istanbulda kurulan firma, 16 yılda Türkiye’de yakaladığı pazar liderliğini bugün;  ABD, Kanada başta olmak üzere 50 ülkede 4 bin noktada müşterileriyle buluşmaya devam ediyor.

Yapılan bir çok araştırmada Türkiye’nin yanı sıra dünyada da en iyi markalar arasında gösterilen Mavi, Time Dergisi tarafından “Dünyanın en iyi 16 Jeans markası” arasında gösterilmiştir. Böyle güçlü bir Marka’nın çatısı altında Mavi Jeans Personel Alımları kariyeri yapmak istiyorsanız sizde Mavi’nin prestijli dünyasında yer almak için iş başvurunuzu yapabilirsiniz.

 

Hazır giyim sektöründe gücünü ispat etmiş olan Mavi Jeans Personel Alımları; en az lise mezunu adaylar içerisinden 25 yaşını aşmamış adaylar aranmaktadır. Aktif satış yönü güçlü, En az lise mezunu olan kişiler Mavi Jeans Personel Alımları na rahatlıkla başvurabileceklerdir. Tüm başvuruların gizli tutulacağı belirtilen ilanda uygun niteliğe sahip kişilerle telefon yoluyla irtibata geçilerek iş başvurusu için Mavi’ye davet edileceklerdir.

Mavi Jeans İş Başvurusu için aşağıdaki görseli açınız.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ