İş İlanları – Banka Sınavları

Maliye Bakanlığı 180 Memur Alacak

Maliye Bakanlığı 23 ilde toplamda 180 kişilik memur alımı gerçekleştirecek. Alımla ilgili Gelir İdaresi Başkanlığınca çıkılan ilanın detaylarını haberimiz içerisinde bulabilirsiniz.

Başvuru tarihleri olarak 5 Ekim ile 16 Ekim 2015 tarihleri belirlenen alımda, Maliye Bakanlığına bağlı Gelir İdaresi Başkanlığı bünyesinde Bilgisayar, Elektrik-Elektronik, Elektronik ve Haberleşme, Endüstri ve Yazılım mühendisliği mezunu 140 kişi, Matematik ve İstatistik mezunlarından da  40 kişi olmak üzere toplamda 180 gelir uzman yardımcısı alımı yapılacak.

ALIM YAPILACAK İLLER
ADANA: 2
ANKARA: 81
ANTALYA: 4
BURSA: 4
DİYARBAKIR: 1
ERZURUM: 1
ESKİŞEHĠR: 2
GAZİANTEP: 2
İSTANBUL: 24
İZMİR: 2
KAYSERİ: 3
KOCAELĠİ: 1
KONYA: 2
MALATYA: 1
MANİSA: 1
MERSĠN: 1
MUĞLA: 1
SAKARYA: 1
SAMSUN: 2
ŞANLIURFA: 2
TEKĠRDAĞ: 1
TRABZON: 1
ANKARA: 40

Adaylar, başvuru sırasında sadece bir ili tercih ederek başvuru formunda işaretleyeceklerdir. Adaylar daha sonra bu tercihlerinden vazgeçemeyeceklerdir. Sınava katılma şartlarını taşıyan ve usulüne uygun olarak başvuranların; il bazında toplam kadro sayısının 20 (yirmi) katından fazla olması halinde, tercih ettikleri il dikkate alınarak KPSSP-3 türünden en yüksek puan almış olan adaydan başlamak üzere 20 (yirmi) katı aday giriş sınavına çağrılacaktır. KPSSP-3 türünden eşit puan almış olmaları nedeniyle son sıradaki aday sayısının birden fazla olması halinde ise bu adayların tümü sınava çağrılacaktır.

SINAV BAŞVURU ŞARTLLARINA VE İLANIN TAMAMINA AŞAĞIDAKİ GÖRSELE TIKLAYARAK ULAŞABİLİRSİNİZ.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ