İş İlanları – Banka Sınavları

Kuveyt Türk Satış Uzman Yardımcısı ve Gişe Yetkilisi Personeller Alım İlanları

Kuveyt Türk Satış Uzman Yardımcısı ve Gişe Yetkilisi Personeller Alım İlanları

Kuveyt Türk Bankası Özel Finans Kurumları alanında Türkiye deki Finans yada Katılım Bankacılığı sistemin ilk halkalarından biri olma özelliğini taşımakta ve bu sayede sektörün öncü kuruluşu olma özelliğini de bugüne dek oldukça başarıyla taşımaktadır. Türkiye de daha 15 yıl öncesine kadar Özel Finans Kurumları banka statüsünde sayılmayıp Bakanlar Kurulu Kararlarıyla yada Merkez Bankasının Tebliğleriyle derme çatma bir şekilde faaliyette bulunuyorlardı. 1999 yılı Aralık ayından itibaren diğer Özel Finans Kurumları gibi Kuveyt Türk de 4389 sayılı Bankacılık Kanunu’na tâbi hale gelmiş ve Mayıs 2006′ itibariyle de Kuveyt Türk Katılım Bankası A.Ş. olarak unvanını değiştirmiştir.

gise yetkilisi maaslari

Kuveyt Türk Satış Uzman Yardımcısı ve Gişe Yetkilisi Personeller Alım İlanları yazımızla beraber Özel Finans Kurumları içerisinde yeni bir soluk ve alternatif paylaşım getirmeyi başaran Kuveyt Türk’ün, her geçen gün artan performansı ve genişleyen şube ağı ile, Katılım Bankaları arasında lider ve faizsiz bankacılık alanında kaliteyi ve yenilikleri belirleyen bir kurum konumuna geldiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Mevcut pozisyonunu korumakla beraber çıtayı hep yukarıda tutmayı ilke olarak benimseyen Kuruluş, bu bağlamda şube sayısını %40, çalışan sayısını %30 oranında arttırmıştır. Büyüme yönündeki bu stratejisini 2018 ikinci yarısıyla beraber sürdüreceği görülen Kuveyt Türk, Kuveyt Türk Satış Uzman Yardımcısı ve Gişe Yetkilisi Personeller Alım İlanları  kapsamında aşağıda detaylıca özelliklerini anlatmaya çalıştığımız Bireysel Bankacılık Satış Uzman Yardımcısı / Uzmanı, ve Gişe Yetkilisi pozisyonlarında yeni personel alımlarına devam etmektedir. Ön kriter tabi ki dinamik, yeniliklere açık, müşteri odaklı yeni çalışma arkadaşlarını bünyesine katma isteyen Kuveyt Türk, İstihdam edeceği kadrolara dair aradığı özellikleri aşağıda sizler için sıralamaya çalıştık.

gise yetkilisi ne kadar ucret alir

GİŞE YETKİLİSİ-BANKO GÖREVLİSİ NE İŞ YAPAR?-Tıklayınız

Kuveyt Türk Satış Uzman Yardımcısı ve Gişe Yetkilisi Personeller Alım İlanları  İşe Alım Süreci;
Adaylar Kariyer internet siteleri üzerinden CV’lerini (özgeçmiş) oluşturarak başvuruda bulunabilirler. İnternet üzerindeki başvurular pozisyon için aranan öğrenim durumu, iş tecrübesi vb. hususlar dikkate alınarak olumlu adaylar işe alım sürecine tabi olur.

Ayrıca;
Kuveyt Türk, müşterisi yada müşterisi olmayan tüm bireylerin memnuniyetine önem veren, takım çalışmasında başarılı, iletişim ve ikna becerileri kuvvetli, başarı odaklı ve faizsiz bankacılıkta çalışmaya istekli kişileri işe almak için belli kriterler getirerek personel alımlarını yapmaktadır. Güçlü İnsan Kaynakları yönetimi sayesinde birden çok işe alım tekniği uygulanarak istenen özelliklere uygun kişilerin işe alımı gerçekleştirilmektedir. Kuveyt Türk Satış Uzman Yardımcısı ve Gişe Yetkilisi Personeller Alım İlanları  Mülakatlarda ana hedef Doğru işe Doğru adayın yerleştirilmesi için emek sarfedildiğidir. Bunlara ilaveten Genel Yetenek sınavları, Grup mülakatları, Vaka çalışmaları, Kişilik testleri vb. yollar ile de gerekli görüldüğünde aday değerlendirme envanteri süreçleri uygulanmaktadır. Yukarıda anlattığımız uygulamalardan başarı ile geçen adaylar, Kuveyt Türk İşe Alım Komitesi tarafından değerlendirilerek nihai sürece erişilerek Kuveyt Türk Katılım Bankasında İşe Alım Süreci sonuçlandırılmaktadır.

kuveyt turk personel alimlari

Bireysel Bankacılık Satış Uzman Yardımcısı İş Tanımı:
Kuveyt Türk şubelerinde Bireysel Bankacılık Satış ve Operasyon Birimlerinde yetiştirilmek üzere görev alacak, belirtilen nitelik ve yetkinliklere sahip çalışma arkadaşları aramamaktadır.

AYRICA;

  • Mevcut müşteri ilişkilerinin devamlılığını sağlamak ve geliştirmek,
  • Belirlenen sektörler içinde mevcut ürünlerinin satışının gerçekleştirilebileceği potansiyel müşterileri belirlemek,
  • Potansiyel müşterilere ziyarette bulunarak ürünleri pazarlamak ve yeni müşteriler kazanmak,
  • Belirlenen standartlar dahilinde müşterilere teklif sunmak,
  • Sunulan teklifleri takip etmek ve satışları gerçekleştirmek,
  • Gerçekleştirilen satış sonuçlarına ilişkin gerekli raporlamaları yapmak,
  • Sektördeki eğilim, değişim ve gelişmeleri takip ederek ürün sürecine katkıda bulunmak

Gişe Yetkilisi İş Tanımı:
Cari ve Katılma Hesabı müşterilerinin işlemlerini (para yatırma, para çekme, havale, EFT, vb.) gerçekleştirmekle beraber çek ve senet tahsilatlarını yapmak ve fatura tahsilat işlemleriyle beraber döviz alım ve satım işlemlerini gerçekleştirmek Gişe Yetkilisi personeller alınacaktır.

ALT KISIMDA BULUNAN GÖRSELLERİN ÜZERİNE TIKLAYARAK İLANLAR HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

GİŞE YETKİLİSİ-BANKO GÖREVLİSİ NE KADAR MAAŞ ALIYOR?-Tıklayınız

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.