İş İlanları – Banka Sınavları

Kuveyt Türk personel alımı yapıyor

Kuveyt Türk Katılım Bankası tarafından 200’den fazla personel alımı yapılacak. Kuveyt Türk’ün resmi internet sitesinde yayınlanan ilanlara göre ülke çapında yeni açılacak olan Kuveyt Türk şubelerinde ve hali hazırda hizmet veren şubelerde çalışmak üzere personeller alınacak.

200 personel alımı ilanı için başvurular 14 Kasım’da sona erecek. Diğer ilanlara başvuru son tarihi belirtilmiyor.Kuveyt Türk’e yapılacak 200 personel alımı için üniversitelerin iktisadi ve idari bilimler fakültelerinin yanında işletme, endüstri, bilgisayar mühendisliği ve istatistik bölümlerinden mezun olan adaylar başvuruda bulunabilecek.

2017 yılında yeni açılacak şubelerde ve genel müdürlükte çalışmak üzere bu kapsamda 200 personel alınacak. Bu ilan için başvurular 14 Kasım’da son buluyor.Kuveyt Türk’ün kariyer sayfasında yer alan diğer ilanlarda ise kobi bankacılığı satış yönetmeni, mali kontrol yönetmeni, müşteri temsilcisi, lojistik uzmanı, inşaat ve yapı malzemeleri satın alma uzmanı gibi pozisyonlara alımlar yapılacağı belirtiliyor.

İlanın Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ