İş İlanları – Banka Sınavları

Kuveyt Türk Bu Pozisyonlar İçin Personel Alımı Gerçekleştirecek

Bankacılık sektöründe faaliyette bulunan ve çeyrek asırlık bir tecrübesiyle milyonlarca insana hizmet sunan KuveytTürk Bankası, faizsiz bankacılık standartlarında sizlere uzun yıllardır hizmet vermektedir. Kullanıcıları için birçok hizmeti sunan banka, düşük faizli kredileri ve kullanıcılarının yatırım yapmalarını sağlamak amacıyla oluşturduğu yatırım hesaplarıyla birlikte her geçen gün daha fazla kişiye hizmet üretmektedir.
KuveytTürk Bankası, ülkemizde temellerini yeni yeni kuvvetlendirmeye başladığından dolayı birçok ilimize ve ilçe merkezlerine yeni şubeler açmaktadır. Bu şubeleri ise daha önce bankacılık sektöründe çalışmış ve deneyimli kişiler tarafından doldurmayı amaçlamaktadırlar. Aynı zamanda müşteri potansiyelleri her geçen gün arttığından dolayı zaman zaman mevcut şubelerindeki kadrolarına takviye elemanlar da almaktadırlar. 2016 yılının ilk aylarından beri başlayan KuveytTürk Personel Eleman Alımları İş İlanı yayınları, bankanın resmi internet sitesi üzerinden ve bazı iş ilanı sitelerinden başvuruları kabul etmektedir.

Kuveyt Türk Hangi Pozisyonlarda Personel Alımı Yapacak ?

KuveytTürk’ün alımını yapmayı kararlaştırdığı ve resmi bir şekilde yayınladığı iş ilanlarına baktığımız zaman, boş olarak değerlendirilen pozisyon sayısı yirmi dokuzdur. İşte alım yapılacak pozisyonlar;

Muhasebe Uzmanı
Kredi Risk İzleme Uzmanı
Hazine Kontrol Uzmanı
Bütçeleme ve Raporlama Uzmanı Yardımcısı
Network Güvenlik Mühendisi
Kıdemli Yazılım/ Teknoloji Mimarı

İlanın Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ