İş İlanları – Banka Sınavları

Kuveyt Türk Bankası Genel Müdürlük Kadroları (Öğrenciler başvurabiliyor)

Ülkemizin en önde gelen bankaları arasında yer almakta olan Kuveyt Türk Bankası yurt geneli yatırımlarına ve kampanyalarına devam ediyor. Buna göre müşteri ilişkilerinin ilerlemesi ve işlemlerin daha hızlı gerçekleştirilmesi için Kuveyt Türk Katılım Bankası’nın üniversite öğrencilerine yönelik hazırlamış olduğu bir istihdam ve sosyal sorumluluk projesini sizlerle paylaşıyoruz.

Kuveyt Türk Bankası banka memur ce personel alımı ilanları interaktif iş ilanları sitelerinden ya da resmi internet sitesi insan kaynakları bölümünden duyurulmaktadır. Yeni yayımlanan ilanlara göre Kuveyt Türk Bankasının personel alımı yapacağı görülmektedir. Peki ilan detayları nedir hangi pozisyonlar için alımlar yapılacaktır.

İŞ TANIMI:

Bankacılık sektörüne ilgi duyan özellikle katılım bankacılığını mezuniyet sonrası kariyer olarak düşünen öğrencilere yönelik bir yetiştirme programıdır. Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinde 3. sınıf öğrencisi olmak şartıyla iletişim kabiliyeti yüksek, başarı odaklı ve takım çalışmasına yatkın üniversite öğrencilerine yönelik bu programda, öğrenciler yıl boyunca haftada bir ya da iki günlerini İstanbul’daki şube ya da genel müdürlük birimlerinde part-time çalışarak geçirmektedirler. Bankada Kampüs programı öğrenci mezun olana kadar devam etmektedir.

Öğrenciler, program süresince gösterdikleri performanslarına bağlı olarak mezuniyet sonrasında işe alım sürecinde öncelikli olarak değerlendirilmektedir.

Bu kapsamda Genel Müdürlük  pozisyonları için bankada kampüs aday arayışları devam etmektedir.

 

BAŞVURU DETAYLARI

İlanın Başvuru Linkine Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ