İş İlanları – Banka Sınavları

Kredi kartı ile neler ödenebilir

Kredi kartı ile neler ödenebilir denildiğinde ilk akla gelenler doğalgaz, elektrik, su veya telefon faturaları faturaların ait olduğu şirketin web sitesinde, internet bankacılığından veya fatura ödeme bayilerinden ödenebilir.

Kredi kartı ile neler ödenebilir sorusuna ayrıca ÖSYM sınavları ( YDS, LYS, YGS, İSG, ALES vb.) gibi tüm sınav ücretleri hem internet bankacılığından hem de ÖSYM web sitesinden ödenebilir cevaplarını da vermek mümkündür.

Kredi kartı ile yemek siparişleri yapılabilir, ister kapıda post cihazı ile ödeme yapılabilir, isterseniz online ödeme seçenekleri ile şifre olmadan veya 3D security uygulaması ile cep telefonunuza şifre gelerek ödeme işlemleri yapabilirsiniz.

Kredi kartı ile neler ödenebilir sorusu karşısında tüm post cihazlarında alışveriş yapma imkânı sayesinde çekim yapılabilir, taksit yapabilir veya tek seferde ödeme yapabilirsiniz. Ülkemizde her dükkânda, bayide ve şirkette kredi kartı kullanma imkânıbulunmaktadır.

Kredi kartı ile nakit kredi çekebilirsiniz. İnternet bankacılığından, telefon bankacılığından veya ATM ‘ ler den banka vadesiz hesabınıza kredi kartınızdan düşük faiz ile nakit ara transferi yapabilirsiniz.

Kredi kartınızla kendi hesabınıza veya başka bir kişinin hesabına, aynı banka ise havale, başka bankalar ise EFT işlemleri ile para transferleri yapabilirsiniz.

Kredi kartınız ile ihtiyaç, konu, taşıt veya başka özel kredilerinizi aylık kredi tutarını internet şubesi üzerinden ödeyebilirsiniz. Böylelikle kredi borçlarınızı aksatmamış olursunuz.

Kredi kartları ile MEB, Karayolları Trafik cezaları, Vergi Cezaları, Kurum Ödemeleri gibi onlarca kamu kurumuna olan borçlarınızı veya aylık denmesi gereken tutarları internet bankacılığı veya telefon bankacılığı ile ödeyebilirsiniz.

kredi karti ile neler odenebilir

Öğrenci kredi kartı limitleri konusunda anlattığımız bilgiler ışığında Vakıfbank kredi işlemleri konusunda daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ