İş İlanları – Banka Sınavları

KPSS ön lisans sınav sonuçları

Kamu Personeli Seçme Sınavı ön lisans düzeyi adaylarının girdiği sınav, Ölçme Seçme ve Yerleştir Merkezi tarafından 16 Ekim Pazar günü gerçekleşti. KPSS ön lisans adayları sınav sonuçlarının açıklanmasını sabırsızlık ile bekliyorlar.Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi tarafından yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı ön lisans 16 Ekim de yapıldı. Kamu Personeli Seçme Sınavı ortaöğretim sınavı da ertelenmişti.

Kamu Personeli Seçme Sınavı ön lisans oturumu sınav sonuçlarının KPSS ortaöğretim sınavından 1 hafta sonra açılanmasını bekliyoruz.Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM), sınav sonuçları için resmi bir açıklama yapmadı. Resmi bir açıklama yapıldığı takdirde sizler ile hemen paylaşılacak. Sınav sonuçlarını Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi’nin internet adresinden TC kimlik numaranız ve şifreniz girerek öğrenebileceksiniz.Kamu Personeli Seçme Sınavı ortaöğretim sınavı 20 Kasım Pazar günü yapılacak.

Ölçme Seçme ve Yerleştir Merkezi tarafından gerçekleştirilecek sınav saat 10.00 yapılacak. Sınav sonuçları ise bu sınav tarihinden 1 hafta sonra açıklanır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ