İş İlanları – Banka Sınavları

Koçtaş Satış Danışmanı ve Personel Alımı 2015

Ev, bahçe, mutfak, banyo ve daha birçok alanda kullanılan ürünlerin satışını yapmakta olan Koçtaş sattığı ürünleri ile kendisinden her zaman zevkle bahsettirmektedir. Büyük bir kuruluş olan ve sadece büyük bazı illerde yer alan Koçtaş, 2015 yılında da büyümeye devam ediyor. Bünyesine aldığı birçok kişinin yanı sıra sürekli alımlarına devam ediyor. Alacağı yeni kişiler ile kendisini büyütürken Türkiye ekonomisine de katkıda bulunacak olan Koçtaş, çok fazla nitelikli kişileri de aramıyor diyebiliriz.

Koçtaş Satış Danışmanı ve Personel Alımı nda sadece belirli yerlerle değil aynı zamanda özel meslek grupları içinde verilmiştir. Bu ilanlara baktığımız zaman ise karşımıza şunlar çıkmaktadır.

– SATIŞ MÜŞTERİ DANIŞMANI,
– ENGELLİ PERSONEL,
– ZİRAAT MÜHENDİSLERİ,
– MİMAR,
– İNŞAAT TEKNİKERİ,
– UZMANLAR,
– KASA MÜŞTERİ DANIŞMANI,
– KASİYER.

Eğer sizlerde kariyerinize ülkemizin en büyük ev yapı marketlerinden birisi olan Koçtaş’ta devam etmek istiyorsanız sizlere güzel haberlerimiz var. Ülke genelinde mağazalarına sürekli olarak yeni takım arkadaşı alan Koçtaş gerçekten en iyi ev yapı marketlerinden birisidir. İş Başvurusu yapabilmek için bir takım aranan nitelikler vardır.Başta İstanbul ve Ankara olmak üzere tüm illerde personel alımı yapılacaktır. Açık Pozisyonlar sayesinde sizlerde 2015 yılında işsiz  kalmak istemiyorsanız ve Müşteri Temsilcisi ya da Kasiyer olarak çalışabilirsiniz.

İlanın Devamına Aşağıdaki Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Ulaşabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ