İş İlanları – Banka Sınavları

Koçtaş Çok Sayıda Personel Alımı Yapacak

Koçtaş, Türkiye’nin en büyük markalarından biri konumundadır. Bünyesinde istihdam eden binlerce personel ile Türkiye’nin dört bir yanında bulunan ve her gün binlerce satış yaparak kar marjını giderek artıran firma müşteri memnuniyetine oldukça önem vermektedir. Buna göre Koçtaş boş bulduğu pozisyonların doldurulması için resmi internet sitesi başta olmak üzere interaktif iş ilanlari sitesi aracılığı ile başvuruları kabul etmekte ve boş pozisyonları kısa zamanda doldurmaktadır. Yeni yayınlanan bildiriler ve iş ilanları incelendiğinde Koçtaş’ın yüzlerce personel alımı yapacağı görülmektedir.

Kaç Kişi Alınacak?

Koçtaş, Türkiye’nin dört bir yanı için çok sayıda personel alacak. Peki yayınlanan ilanlara göre kaç kişi alınacak? İş ilanları incelendiğinde personel sayısı yerine pozisyon sayısı belirtilmiş. Buna göre Koçtaş toplam 33 farklı pozisyon için yüzlerce personel alımı yapabilir.

Hangi Pozisyonlar İçin Alım Yapılacak?

Koçtaş kendi bünyelerinde istihdam etmek üzere toplam 33 pozisyon için personel alımı yapacak. Peki alınacak olan bu pozisyonlar hangileridir?

MALİ İŞLER UZMAN YARDIMCISI
SATIŞ MÜŞTERİ DANIŞMANLARI (KARTAL)
ELEKTRİK TEKNİKERİ(BEYLİKDÜZÜ MAĞAZA)
KATEGORİ SATINALMA YÖNETİCİSİ
MİMAR
ALAN PLANLAMA UZMAN YARDIMCISI
ENGELLİ PERSONEL

İlanın Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ