İş İlanları – Banka Sınavları

Koç Holding Personel Alımı

Koç Holding personel alımı gerçekleştiriyor. Koç Holding bünyesinin personel eleman ihtiyacını karşılamak üzere farklı niteliklerde ve pozisyonlarda çok sayıda personel eleman alacak. Sizde Koç Holding ailesine katılmak için ilanın devamında verilen bilgileri inceleyiniz. Koç Holding personel alımı bu sene de tüm hızıyla devam etmektedir.

Her sene belli zamanlarda vermiş olduğu ilanlarla bünyesine devamlı personel yerleştirmektedir. Profesyonel eleman almayı tercih eden Koç Holding, alım süreçlerinde de belli kriterler aramaktadır. Profesyonel bir çalışma yürüttükleri için her zaman başarıya odaklı ve çalışkan kişileri tercih etmektedir. Gerektiği zaman kendi başına sorumluluk alabilen, iletişimi güçlü, takım işlerinde ortama uyum sağlayabilen, girişimcilik, gerektiğinde liderlik yapabilecek, tamamıyla sonuca odaklı kişiler tercihleri arasındadır.

Çünkü bu kişilerle daha yaratıcı düşünce ve mukayese çerçevesinde daha verimli iş yapılabilmektedir. Profesyonelliğin gerekleri de bunlardır. Koç Holding personel alımı bir çok alanda yapılmaktadır. Türkiye’Deki her sektörde eli gözü bulunan holding tüm alanlarda etkin rol oynadığı için eleman alımları da bu yönde geniş olacaktır. Bu sene vermiş olduğu ilanlarda, Lojistik Elemanı, Satın Alma Uzmanı, Hasarlı Araç Danışmanı,Ürün Uzmanı, Gişe Destek Yetkilisi, Proje Analisti, Servis Danışmanı, Yazılım Geliştirme, Genel Başvurular, Kurumsal Projeler Finansman Uzmanı, Bayi Operasyonları Uzmanı ve Çağrı Merkezi Görevlisi gibi pozisyonlarda personel alımı yapacaktır. Bu alanlarda çalışmayı kabul ediyor ve Koç Holding bünyesinde profesyonel çalışanları ile beraber çalışmak istiyorsanız gerekli yerlerden başvurunuzu geciktirmeden yapabilirsiniz.

İlanın Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ