İş İlanları – Banka Sınavları

Koç Holding en az lise mezunu çok sayıda personel alımı yapıyor

Koç Holding tarafından yayınlanan ilanlara göre Türkiye genelinde çok sayıda personel alımı yapılacak. Koç Holding bünyesinde bulunan çok sayıda şirkete binlerce personel alımı yapılacağı ilan edildi.

Koç Holding şirketlerindeki personel ihtiyacını karşılamak amacıyla açık pozisyonlar için yüzlerce ilan yayınladı. İlanlara kadro pozisyonlarına göre lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar başvuru yapabilecekler.İstihdam ettiği personel sayısı ile Türkiye’nin en büyükleri arasında yer alan Koç Holding personel alımlarına devam ediyor.

Koç Holding bünyesinde personel alımı yapılacak bazı şirketler; Yapı Kredi, Koç Üniversitesi, Opet, Otokar, Otokoç Otomotiv, Türk Traktör, Ford Otomotiv, Setur Servis Turistik A.Ş., Tofaş Türk Otomobil Fab. A.Ş., Amerikan Hastanesi, Arçelik, Entek Elektrik Üretimi A.Ş., Demir Export, TAT Gıda, Koçtaş Yapı Marketleri, Divan, Koçfinans, Aygaz için personel alımı gerçekleştirilecek.Koç Holdingin Türkiye genelinde farklı illerde yapacağı personel alımlarında kadro pozisyonlarına göre lise, Meslek Yüksek Okulu ve Üniversite mezuniyet şartları aranıyor. Ayrıca personel alımı yapılacak açık pozisyonlar için tecrübe, yaş, askerlik, vardiyalı çalışma ve yabancı dil gibi kriterler aranabiliyor.

İlanın Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ