İş İlanları – Banka Sınavları

Kipa Market Personel Alımı İş İlanları 2015

Kipa Marketler Zinciri Hazır gıda ve market alanında çalışmak isteyenler için,Reyon Görevlisi, Part Time Eleman, Kasiyer, Reyon Şefi, Teknik Servis Personelleri, ve Market Müdürü gibi pozisyonlarda görev alabilecek personelleri işe alacaktır.

Kipa Hiper market zincirleri, tüm Türkiye çapında hizmet veren büyük bir şirkettir. Özellikle fiyatlarının uygun olması nedeni ile bugün birçok kişi tarafından tercih edilen bir market olması sebebi ile yoğunluklarında yaşandığı doğrudur. 2015 yılında daha fazla şube açmak isteyen ve mevcut marketlerini büyütmek isteyen Kipa, birçok dalda personel alımı yapacaktır.

Özellikle de İstanbul ilimizde yaşayan iş arayanlar için büyük bir iş kapısı olan Kipa bunun dışında Kocaeli, Ankara ve İzmir gibi illerimizde de marketleri için yeni takım arkadaşları aramaktadır. Hazır gıda ve market alanında çalışmak isteyenler,Reyon Görevlisi,Part Time Eleman,Kasiyer,Reyon Şefi,Teknik Servis Personelleri, ve Market Müdürü gibi pozisyonlarda görev alabileceğiniz çok sayıda kadro başvuruları beklemektedir. Yaz aylarını değerlendirmek istiyorum ve marketlerde çalışmak istiyorum diyorsanız sizlerde yukarıda belirtilen illerden birisinde köklü marketler zincirlerinden olan KİPA’da çalışabilirsiniz.

İnsan Kaynakları tarafından yapılan açıklamaya göre bir çok pozisyonda yeni elemanlara ihtiyaç duyulduğunu ve İş Başvurularının kabul edildiğini duyurmuştur. Sizlerde kariyerinize Market Personeli olarak devam etmek istiyor ve size uygun bir pozisyonda(reyonda) görev almak istiyorsanız başvuru yapmanızı öneriyoruz. Tabi ki sadece reyon görevlisi değil

1-Kasiyer
2-Teknik Personel
3-Depo Elemanı
4-Ekmekçi
5-Tam Zamanlı ve Yarı Zamanlı Personeller
6-Kasap,Balıkçı

gibi pozisyonlarda alım vardır. Bir çok ilçede de şubesi bulunan Kipa Marketlerinde Reyon görevlisi olarak çalışmak istiyorsanız en az Lise Mezunu olmanız gerekmektedir. Ayrıca öğrencilerin de çalışmak için başvuru yapabileceği bir markettir. Part Time Market İş İlanları 2015 yılında bir çok üniversite öğrencisi tarafından tercih edilmekte ve harçlık çıkartmak için iyi bir fırsat olabilmektedir. Eğer sizlerde şimdiden kendi paranızı kazanmak istiyorsanız mutlaka size de uygun bir pozisyon vardır.

[success]Kipa Marketler Zincirine iş başvurusunda bulunmak için Aşağıdaki Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak İlanın devamını okumanız gerekmektedir.[/success]

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ