İş İlanları – Banka Sınavları

KGM KPSS 2017/2 Merkezi Atamaya İlişkin Duyuru Yayımladı

Karayolları Genel Müdürlüğü (KGM), geçtiğimiz günlerde ÖSYM tarafından açıklanan merkezi atama yerleştirme sonuçlarına ilişkin bir duyuru yayımlayarak kamuoyunu bilgilendirdi.

Yapılan duyuruda, tercihleri sonucu Karayolları Genel Müdürlüğüne ataması gerçekleştirilen memur adaylarının yapmaları gereken iş ve işlemlere ilişkin bilgilere yer verildi.

Karayolları Genel Müdürlüğü (KGM), resmi internet sitesi üzerinden bir duyuru yayımladı. Yayımlanan duyuruda, KPSS merkezi atamalarında, kuruma atanan adaylara ilişkin açıklamalarda bulundu.

KGM’DEN KPSS 2017/2 ATAMALARINA İLİŞKİN DUYURU

KGM’nin internet sayfası üzerinden yayımlanan bilgilendirme açıklamasında, Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığınca, gerçekleştirilen yerleştirme işlemleri sonucunda kuruma ataması yapılan adayların belirtilen tarihlere kadar belirtilen evrakları hazırlayıp ilgili adrese şahsen başvuru yapmaları gerektiği aktarıldı.

Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan duyuru metni, 

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığınca Kamu Personel Seçme Sınavı sonuçlarına göre 2017/2 yerleştirme döneminde Genel Müdürlüğümüz merkez ve taşra teşkilatına yerleştirilen adayların, ekte bağlantıları verilen İlk Atama Başvuru Formu ve Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu nu eksiksiz doldurarak atanmalarına esas belgeleriyle birlikte 18.12.2017 tarihi saat (17:00) ye kadar aşağıda belirtilen adrese şahsen başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Haberin Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.