İş İlanları – Banka Sınavları

Keskinoğlu Personel Alımı – 2017 Başvuru Şartları

Keskinoğlu personel alımı konusunda güncel ilanlarını derlediğimiz haberimizde, Temmuz 2017 itibariyle Keskinoğlu personel alımı şartları, başvuru koşulları gibi konularda ziyaretçilerimizi bilgilendirmek istiyoruz.

Keskinoğlu personel alımı konusunda güncel ilanlarını derlediğimiz haberimizde, Temmuz 2017 itibariyle Keskinoğlu personel alımı şartları, başvuru koşulları gibi konularda ziyaretçilerimizi bilgilendirmek istiyoruz. Manisa Akhisar ilçesi sınırları üzerinde kurulu üretim işletmesi ile ürünlerini üretmekte olan Keskinoğlu, dağıtım ağının startını buradan vermektedir. Tüm Türkiye’ye gönderi sağlamasıyla bilinen firma, Keskinoğlu personel alımı başlığı altında düzenli olarak istihdam sağlamaktadır. Birbirini takip eden yıllarda gösterdiği marka değeri yükseltme başarısının yanında, sağladığı büyüme rakamlarıyla personel alımı için de ciddi yatırımlar yapıldığı gözlenmektedir.  Keskinoğlu, kendi bünyesinde bulunan işletmeler için istihdam sağlamak üzere personel alımı yapacağını duyurdu.

Hangi Pozisyonlar İçin Alım Yapılacak

Keskinoğlu personel alımı için bünyesinde barındırdığı işletmelerde bulunan açık pozisyonları belirttiği gibi aynı zamanda tüm pozisyonlar için de başvuruları kabul etmekte ve iş arayan adaylardan hangi pozisyonlar için hangi kriterlerde açığının bulunduğunu maddeler halinde listelemiştir. 

Kimler Başvurabilir

Keskinoğlu firmasında çalışmak için;

*Üniversitelerin en az 2 yıllık önlisans (Meslekyüksek Okulu) bölümlerinden mezun olmanız gerekmektedir
*Office programlarını iyi derecede bilen
*Tercihen SAP programını kullanabilen,
*Yenilikçi, yaratıcı, insan ilişkilerinde başarılı, dinamik, analitik düşünen
*Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış

Yukarıda sıralanan özelliklere sahip olduğunu düşünen kişiler Keskinoğlu personel alımı için firmanın istihdam olanaklarını kullanabilir. Bu yazıyı okuyan sizde Keskinoğlu firmasında kariyer yapmak ve ve öz geçmiş formu göndermek istiyorsanız bir sonraki sayfada  bulunan linkten müracaatını yapabilirsiniz.

İlanın Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ