İş İlanları – Banka Sınavları

Keşap SYDV kamu personeli alım başvuruları başladı

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğü Keşap Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV) bünyesinde istihdam edilmek üzere kamu personeli alımı yapılacak. Keşap Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına alınacak olan kamu personelinin sosyal yardım ve inceleme görevlisi pozisyonunda görevlendirileceği ilan edildi.

Giresun Keşap kamu personel alım ilanına başvurular başlamış olup 30 Kasım 2016 tarihinde sona erecektir.Giresun Keşap Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı SYDV ilanına başvuru yapabilmek için; Windows word, excel, powerpoint, photoshop gibi programları kullanabiliyor olmak gerekiyor. İktisadi ve idari bilimler fakültesi psikoloji, psikolojik danışmanlık ve rehberlik, halkla ilişkiler, iletişim ve sosyal hizmetler, maliye, muhasebe, işletme, kamu yönetimi bölümlerinin herhangi birinden mezun olan adaylar başvuru yapabilecekler.

KPSSP3 puan türünden en az 60 puan almış olmak şartı bulunuyor.SYDV kamu personeli alımlarındaki genel başvuru şartları arasında Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak ve askerlikle ilişiği bulunmamak yer alıyor. Adayların B sınıfı sürücü belgesine sahip ve aktif araç kullanabiliyor olması isteniyor. Keşap SYDV ilanına başvuracak adayların, son 6 aydır Giresun ili merkez ya da ilçelerinde ikamet ediyor olması gerekiyorKeşap Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı SYDV Sosyal yardım ve inceleme görevlisi pozisyonunda istihdam edilecek kamu personeline 2.867 TL ile 3.154 TL arasında maaş ödenecek.

İlanın Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ