İş İlanları – Banka Sınavları

Kara Yolları Genel Müdürlüğü Memur Alım İlanı

Kara Yolları Genel Müdürlüğü tarafından duyuruya çıkılan Kara Yolları Genel Müdürlüğü Memur Alım İlanı ilanın da verilen bilgilere göre, Kara Yolları Genel Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere 16 kişilik açık kadroya personel alımı yapılacağı öğrenildi. Kara Yolları Genel Müdürlüğü Memur Alım İlanı alımıyla ilgili yayımlanan ilanda yer alan bilgilere göre hangi pozisyonlar için personel alınacağı ve diğer alım şartları hakkında ki merak edilen bilgiler için haber detayını inceleyiniz.

Kara Yolları Genel Müdürlüğü Memur Alım İlanı

Kara Yolları Genel Müdürlüğü Memur Alım İlanı

Kara Yolları Genel Müdürlüğü Memur Alım İlanı

Kara Yolları Genel Müdürlüğü 07 Aralık 2017 tarihli yayımladıüğı ilana göre memur alımıyapacağını belirtti. Kara Yolları Genel Müdürlüğü bünyesindeki memur eksikliğini karşılamak amaçlı farklı kadrolar ve niteliklerde toplamda 16 kişilik kadro ile alım yapacak. KGM memur alım ilanına başvuru yapacak adaylar 2016 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavından puan almış olmaları gerekmektedir. Ayrıca adayların KPSS puan sıralamasına göre adaylara sınav uygulanacaktır. Buna göre özel ve genel şartları taşıyan adaylar 09 Ocak 2018 ile 12 Ocak 2018 tarihleri arasında Sözlü sınava tabii tutulacaktır.

HANGİ KADROLARDA ALIM YAPILACAK?

Kara Yolları Genel Müdürlüğü bünyesine toplamda 16 kişilik kadro ile alım yapacak ve bu kadrolar, Ankara Merkezde, 5 İnşaat Mühendisi, 2 Elektrik-Elektronik Mühendisi ve 1 Jeodeji ve Fotogrametri Mühendisi kadrosunda 1, İzmir’de 4 İnşaat Mühendisi ve Merkesinde 4 İnşaat mühendisi olmak üzere Ankara, İzmir ve Mersin illerinde toplamda 16 memur personel alımı yapılacaktır.

İlanın Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.