İş İlanları – Banka Sınavları

Kamuya 18 Bin 892 Memur Personel Alınacak

Bir çok Kamu Kurum ve Kuruluşu bünyelerindeki memur personel ihtiyacını gidermek amaçlı farklı bölgelerdeki görev yerlerine farklı pozisyon ve niteliklerde toplamda 18 bin 892 Memur Personel alınacak. Alım yapacak kurumların bir çoğu yapılacak Giriş sınavı ile belirleyecektir kadro girişlerini. Sınavlarda başarılı olan adaylar ve ilanda aranan şartlara uygun olan adaylar kadroya alınacaktır. Bazı kurumlar KPSS Şartı aramıyor.

Bazı kurumlar ise düşük KPSS puanı ile alım yapıyor. Başvuruda bulunacak olan adaylar en az ilköğretim mezunu olmak zorundadır. Ayrıca her ilanda eğitim seviyesi durumu farklıdır. Alım yapacak kurumlar, Adalet Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Sahil Güvenlik Komutanlığı, Halkbank, İş Bankası, Emniyet Genel Müdürlüğü, Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, Hazine Müsteşarlığı, Kuveyt Türk, Ege Üniversitesi, Eskişehir osmangazi üniversitesi, Ankara Üniversitesi, Ankara Sanayi Odası, Orman Genel Müdürlüğü, Orman Su İşleri, Danıştay, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı, Devlet Su İşleri ve Kıyı Emniyet Genel Müdürlüğü alım yapacak.

Alım Yapılacak Kurum ve Kuruluşlara Başvurular Nasıl Gerçekleşecek ?

 Bizler sizler için gündemde olan ve alım süresi geçmemiş olan Kamu ve Kurum ilanlarını tek bir sayfada topladık. Böylelikle hiç bir farklı kaynak aramaksızın bütün ilanlara sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Aşağıda alım yapılacak kurumlar, Son başvuru bilgileri ve KPSS şartı aranmayan kurumları belirledik.  Başvurular her kurumda farklıdır. Bazı kurumlar online olarak başvuru işlemi alır. Bazı kurumlar ise istenilen belgeler ile şahsen başvuru almaktadır. Dikkat etmeniz gereken noktalar, Başvuru süresini kaçırayın ve aranan şartlara uygun olduğunuzu dkkatli kontrol edin. İşte alım yapacak kurumlar…

İlanın Devamını Aşağıda Bulunan Sonraki Sayfa Butonuna Tıklayarak Okuyabilirsiniz.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ