İş İlanları – Banka Sınavları

Kamu İhale Kurumu Memur Alımı

Kamu İhale Kurumu Memur Alımı

Kamu İhale Kurumu yeni ilanı ile memur personel alımı yapacağını açıklamıştır.

Kamu İhale Kurumu yeni ilanı ile memur personel alımı yapacağını açıklamıştır. Açıkladığı ilan da toplamda 18 kişilik alım yapacağını duyuran kurum, bu alımları da iki kısımda yapacaktır. KPSS puan türlerine göre ayırım yapan kurum alımlarında KPSS puan türlerine dikkat etmeniz gerekmektedir.

ALINACAK OLAN PERSONEL VE SAYISI

– Kamu İhale Uzman Yardımcısı: 18 Kişi.

Giriş sınavı yazılı ve sözlü olmak üzere iki aşamalıdır. Yazılı sınav, Kurumumuz tarafından 14 Kasım 2015 tarihinde Ankara’da yapılacak olup, sözlü sınav tarihi yazılı sınavı kazanan adaylara bilahare bildirilecektir.

ŞARTLAR’ı öğrenmek için aşağıdaki görseli açınız.

İSTENEN BELGELER

– Diploma,
– KPSS sonuç belgesi,
– 6 adet yeni tarihli vesikalık,
– Sınav başvuru formu istenen evraklar arasındadır.

BAŞVURU

Başvurular 12 Ekim 2015 tarihinde başlayacak olup, 23 Ekim 2015 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Adayların sınava katılabilmek için Kurumun internet sitesinde yer alan “Kamu İhale Uzman Yardımcılığı Giriş Sınavı” modülündeki Sınav Başvuru Formunu elektronik ortamda eksiksiz olarak doldurduktan sonra, formun çıktısını imzalamak suretiyle yukarıda belirtilen belgelerle birlikte, “Kamu İhale Kurumu İnsan Kaynakları Dairesi Başkanlığı Mevlana Bulvarı (Konya Yolu) No:186 06520 Balgat/Ankara” adresine şahsen veya posta yoluyla başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Alımla ilgili Kılavuza Ulaşmak İsteyenler Aşağıdaki Görseli Açınız.
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Advertisment ad adsense adlogger