İş İlanları – Banka Sınavları

Kalkınma Bakanlığı 30 Uzman Yardımcısı Memur Alacak

Kalkınma Bakanlığı 30 Uzman Yardımcısı Memur Alacak

Devlet Personel Başkanlığı tarafından duyurusu yapılan ilanla birlikte Kalkınma Bakanlığının 30 kişilik uzman yardımcısı memur alımı yapacağı duyuruldu. Kalkınma Bakanlığına yapılacak personel alımının son başvuru tarihi ise 7 Aralık 2016 olarak açıklanmıştır. 

Genel idare hizmetleri sınıfında istihdam edilmek üzere Devlet Personel Başkanlığınca duyurusu yapılan alımda,30 planlama uzman yardımcısı unvanıyla memur alımı yapılacağı ilan edildi. Başvuru tarihleri ise; 23 Kasım ile 7 Aralık 2016 tarihleri arasında yapılacak olup, 9 iktisat, 6 işletme, 1 maliye, 2 istatistik, 1 uluslararası ilişkiler, 1 hukuk, 8 endüstri mühendisliği ve 2 inşaat mühendisliği bölümlerinden olmak üzere toplam 30 uzman yardımcısı alımı yapılacak. 

Adayların 1 Ocak 1981 tarihinden sonra doğmuş olmaları, ilanda kendi bölümleri için belirtilen KPSS puan türünden en az 70 puan almış olmaları ve YDS’den en az 70 puan almış olmaları gerekiyor.

İstenen Belgeler:

Sınava gireceklerin www.kalkinma.gov.tr  internet adresindeki Planlama Uzman Yardımcılığı Sınav Başvurusu bağlantısından;                   

a) Mezuniyet diplomasını ya da geçici mezuniyet belgesini,

b) Özgeçmişini,

c) 1 adet yeni çekilmiş 4,5×6 ebadında vesikalık fotoğrafını

tarayarak sisteme yüklemeleri ve  16 Kasım 2015 tarihinden itibaren 30 Kasım 2015 günü mesai bitimine (saat 18.00) kadar başvurularını  yapmaları gerekmektedir.

Şahsen veya posta yoluyla yapılacak müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Kalkınma Bakanlığı 30 Uzman Yardımcısı Memur Alacak haberimizin devamı olan sayfamızda (aşağıda bulunan sonraki sayfa butonuna tıklamanız gerekmektedir) başvuru linki yer almaktadır. 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ