İş İlanları – Banka Sınavları

Kale Kilit 600 İşçi Alımı İçin Rekor Başvuru – Kaçırmayın

Kale Kilit Fabrikasına 600 işçi alımı haberi rekor sayıda başvuru yapılmasına neden oldu.

İstanbul Güngören’de bulunan fabrikanın Çerkezköy’e taşınacak olması için bu bölgede bulunan vatandaşların başvuru yapması için ilan verilmişti. Kale Kilit Fabrikalarında çalışmak isteyen binlerce vatandaş iş başvurusunda bulundu. 600 kişi alınacak olan fabrikaya 3 BİN’in üzerinde kişi başvuru yaptı.

Kale Kilit Fabrikasında çalışmak isteyenler için hangi şartlar aranacak hangi kadrolarda alımlar yapılacak dilerseniz hemen tüm detayları aktaralım.

ÇERKEZKÖY KALE KİLİT FABRİKA İŞÇİ ALIMI ŞARTLARI

Şartları öğrenmek için aşağıdaki görseli açınız.

Kale Kilit Fabrikası Çerkezköy’de alacakları işçiler çalışanlar ve personeller için sosyal hakların geniş olduğundan bahsedebiliriz. Servis imkanının İstanbul’da Çerkezköy’e kadar olması da işin ayrı bir güzel yanı olarak değerlendirilebilir.

Kale Kilit bünyesinde işe alınacak olanların Ekim 2015 ile Mart 2016 tarihleri arasında İstanbul Güngören’deki fabrikada çalışacaktır. Mart ayından itibaren Çerkezköy’deki fabrikaya geçeceklerdir.

BAŞVURULAR NASIL OLACAK ?

Kale Kilit Çerkezköy fabrikasında çalışmak isteyenlerin başvurularını bugünden itibaren yapmaya başladıklarını belirtelim. Bugün sabah 09.00’dan itibaren başladı.  Ayrıca firma mail yoluyla da başvuru almaktadır.

Başvuruların Türkiye Çalışma ve İş Kurumu (İŞKUR) Çerkezköy Şubesi üzerinden alınan bu ilan için rekor sayıda bir başvuru olması firma sahiplerini de mutlu etti.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ